Season:  Competition:


12 October 2019
First Division
Coxhoe Athletic FC
2   1 Silksworth Colliery Welfare FC
Matthew Carroll
Andy Cook Taylor Stannett
Line-upTeam Sheet
Darlington RA FC
0   2 Hebburn Town Reserves FC
John Brown
Paul Youngson Andrew Broadbent
Line-upTeam Sheet
FC Hartlepool
0   3 Darlington Town FC
Dan Ranson
Jack Herriot Ben Gordon
Line-upTeam Sheet
Horden Community Welfare FC
3   1 Annfield Plain FC
Leonard Thurlow
Ian Enderwick Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
6   1 Farringdon Detached FC
Simon Thorburn
Gavin Leadbitter Joe Pearson
Line-upTeam Sheet
09 October 2019
First Division
Boldon CA FC
6   1 West Auckland Tunns FC
Richard Rowe
Phil Clayton Kieran Walton
Line-upTeam Sheet
05 October 2019
First Division
Darlington Town FC
9   0 Windscale FC
Matthew Guffick
Joe Pearson Peter Yuill
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
1   5 Hebburn Town Reserves FC
Evan Culling
Michael Heskett Kieron Smith
Line-upTeam Sheet
West Auckland Tunns FC
0   7 Horden Community Welfare FC
Matthew Davidson
Colin Stores David Mitchell
Line-upTeam Sheet
Wolviston FC
6   0 Boldon CA FC
Thomas James
Selwyn Heslop Nathan Sherratt
Line-upTeam Sheet
02 October 2019
First Division
Darlington RA FC
2   2 Coxhoe Athletic FC
Jonty Gill
Mark Katoroz Daniel Simkiss
Line-upTeam Sheet
Hebburn Town Reserves FC
1   1 Wolviston FC
Gregg Hargrave
Ben Gordon Elliot Cowens
Line-upTeam Sheet
Durham United FC
2   3 Gateshead Leam Rangers FC
Matthew Carroll
Andy Cook Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
28 September 2019
First Division
Annfield Plain FC
2   1 Durham United FC
Tom Wilson
John Love Selwyn Heslop
Line-upTeam Sheet
FC Hartlepool
3   1 Windscale FC
Dave Watson
Fran Malton Lynn Brown
Line-upTeam Sheet
Gateshead Leam Rangers FC
1   2 Darlington Town FC
Jim Halliday
Sam Bunting Jordan Nicholson
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
0   1 West Auckland Tunns FC
Nigel Bamford
Brandon Grimes Joe Pearson
Line-upTeam Sheet
25 September 2019
First Division
Farringdon Detached FC
2   3 Gateshead Leam Rangers FC
Richard Rowe
Elliot Cowens Cameron Atkins
Line-upTeam Sheet
Hebburn Town Reserves FC
2   1 Coxhoe Athletic FC
Ryan Morris
Jamie Arkle Keith Jobling
Line-upTeam Sheet
Durham United FC
1   2 Richmond Town FC
John Davison
Victoria Davison Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
Windscale FC
0   1 Horden Community Welfare FC
Zac Kennard - Kettle
Cumbrian Official Cumbrian Official
Line-upTeam Sheet
21 September 2019
First Division
Darlington Town FC
4   0 Annfield Plain FC
Bernard Law
Lynn Brown Rob Denton
Line-upTeam Sheet
Farringdon Detached FC
5   4 Boldon CA FC
Kevin McKitterick
Selwyn Heslop John Love
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
0   1 Hebburn Town Reserves FC
Grant Cuthbertson
Andy Cook David Hall
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
5   1 FC Hartlepool
Jack Herriot
Ben Gordon Michael Heskett
Line-upTeam Sheet
West Auckland Tunns FC
2   3 Gateshead Leam Rangers FC
Victoria Davison
Carl Draper Joe Pearson
Line-upTeam Sheet
Windscale FC
6   1 Coxhoe Athletic FC
Dan Ranson
Cumbrian Official Cumbrian Official
Line-upTeam Sheet
Durham United FC
0   0 Darlington RA FC
Simon Williamson
Mark Baston Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
18 September 2019
First Division
Darlington RA FC
2   2 Windscale FC
Grant Cuthbertson
Rob Denton David Hall
Line-upTeam Sheet
Hebburn Town Reserves FC
6   4 FC Hartlepool
Joshua Gordon
Ian Carr Alex Ferriday
Line-upTeam Sheet
14 September 2019
First Division
Coxhoe Athletic FC
1   3 Gateshead Leam Rangers FC
Matthew Morton
Adrian Bairstow Thomas Ludlow
Line-upTeam Sheet
Horden Community Welfare FC
4   1 Darlington Town FC
Thomas Jukes
John Harkess Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
11 September 2019
First Division
Boldon CA FC
1   3 Darlington Town FC
Sam Parnaby
Ian Frostwick Mark Katoroz
Line-upTeam Sheet
Darlington RA FC
1   2 Annfield Plain FC
Nigel Bamford
Fran Malton Daniel Simkiss
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
0   2 Wolviston FC
Richard Rowe
Connor Kitson Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
07 September 2019
First Division
Darlington Town FC
9   1 Farringdon Detached FC
Jack Arrowsmith
James Raper Daniel Simkiss
Line-upTeam Sheet
FC Hartlepool
1   3 Gateshead Leam Rangers FC
Matthew Cain
Nathan Godfrey Colin Stores
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
3   0 Durham United FC
Ryan Morris
Kieran Graham Michael Heskett
Line-upTeam Sheet
31 August 2019
First Division
Annfield Plain FC
3   5 Wolviston FC
Matthew Smith
Andy Cook Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Farringdon Detached FC
1   4 West Auckland Tunns FC
Stephen Beresford
Michael Heskett Colin Stores
Line-upTeam Sheet
FC Hartlepool
1   4 Silksworth Colliery Welfare FC
David Fittes
Joseph Dredge Rick Green
Line-upTeam Sheet
Horden Community Welfare FC
1   0 Hebburn Town Reserves FC
Ryan Kendall
Matthew Heath Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
1   1 Coxhoe Athletic FC
Chris Steadman
Ryan Ashton Colin Thurlow
Line-upTeam Sheet
28 August 2019
First Division
West Auckland Tunns FC
0   3 Darlington Town FC
Guy Campbell
Thomas James Rob Denton
Line-upTeam Sheet
Wolviston FC
3   2 Farringdon Detached FC
Stephen Birkett
Joseph Dredge Rick Green
Line-upTeam Sheet
Darlington RA FC
0   3 Gateshead Leam Rangers FC
Geoff Mann
Mel Hobson Andrew Broadbent
Line-upTeam Sheet
Hebburn Town Reserves FC
5   2 Annfield Plain FC
Matthew Cain
Kieran Graham Matthew Teasdale
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
0   2 Richmond Town FC
Kieran Downey
Ben Gordon Colin Stores
Line-upTeam Sheet
Boldon CA FC
2   0 Windscale FC
Matthew Webster
Denis Matuszek Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
Durham United FC
1   3 Horden Community Welfare FC
Chris Steadman
Alex Ferriday Mark Katoroz
Line-upTeam Sheet
27 August 2019
First Division
Coxhoe Athletic FC
0   2 FC Hartlepool
Matthew Smith
Callum Donnelly Harvey Websdale
Line-upTeam Sheet
24 August 2019
First Division
Darlington Town FC
1   0 Durham United FC
Leonard Thurlow
Ian Enderwick To Be Advised
Line-upTeam Sheet
Farringdon Detached FC
0   5 Hebburn Town Reserves FC
John Davison
Victoria Davison Thomas James
Line-upTeam Sheet
FC Hartlepool
2   0 Boldon CA FC
Matthew Guffick
Nathan Godfrey Cameron Page
Line-upTeam Sheet
Gateshead Leam Rangers FC
1   0 Wolviston FC
Mark Bell
Kieran Graham Keith Jobling
Line-upTeam Sheet
Horden Community Welfare FC
10   2 Coxhoe Athletic FC
Bernard Law
Paul Charnock Peter Yuill
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
3   4 Darlington RA FC
Guy Campbell
Andrew Broadbent Harvey Websdale
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
1   1 West Auckland Tunns FC
Kevin McKitterick
Danny Markham Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
21 August 2019
First Division
Annfield Plain FC
5   1 West Auckland Tunns FC
Kieran Downey
Ben Gordon Matthew Heath
Line-upTeam Sheet
Gateshead Leam Rangers FC
3   1 Durham United FC
James Kavanagh
Rob Denton Ian Carr
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
6   0 FC Hartlepool
Leonard Thurlow
Colin Thurlow Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
Wolviston FC
0   2 Horden Community Welfare FC
Matthew Carroll
Callum Donnelly Andrew Broadbent
Line-upTeam Sheet
Boldon CA FC
2   1 Silksworth Colliery Welfare FC
Gary Hargrave
John Brampton Daniel Van Hymus
Line-upTeam Sheet
Darlington RA FC
2   5 Farringdon Detached FC
Gregg Hargrave
Lynn Brown Nathan Sherratt
Line-upTeam Sheet
Hebburn Town Reserves FC
5   1 Windscale FC
Stephen Beresford
Kieron Smith Jack Whitfield
Line-upTeam Sheet
20 August 2019
First Division
Coxhoe Athletic FC
2   5 Darlington Town FC
Dave Watson
Connor Kitson Nathan Sherratt
Line-upTeam Sheet
17 August 2019
First Division
Darlington Town FC
3   1 Wolviston FC
Grant Cuthbertson
John Henderson Peter Yuill
Line-upTeam Sheet
Annfield Plain FC
6   3 Windscale FC
John Davison
Colin Stores Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
Coxhoe Athletic FC
2   2 Boldon CA FC
Paul Burt
Ben Gordon Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
Farringdon Detached FC
0   1 Richmond Town FC
Simon Williamson
Ethan Corrie Jonathan Gray
Line-upTeam Sheet
FC Hartlepool
3   3 Durham United FC
Kieran Corrigan
Jimmy Garsrud Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
Horden Community Welfare FC
0   1 Gateshead Leam Rangers FC
Matthew Guffick
Lynn Brown Fran Malton
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
4   0 Darlington RA FC
Michael Studholme
Michael Heskett Denis Matuszek
Line-upTeam Sheet
West Auckland Tunns FC
0   2 Hebburn Town Reserves FC
Alex Ferriday
David Hall Jordan Nicholson
Line-upTeam Sheet
14 August 2019
First Division
Gateshead Leam Rangers FC
1   2 Boldon CA FC
Gavin Sloanes
Jack Herriot David Mitchell
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
3   2 Darlington Town FC
Nigel Bamford
Joseph Dredge Rick Green
Line-upTeam Sheet
Wolviston FC
0   1 FC Hartlepool
Simon Thorburn
Ryan Ashton Fran Malton
Line-upTeam Sheet
Darlington RA FC
0   4 Horden Community Welfare FC
Barry Brooks
Ian Enderwick Colin Thurlow
Line-upTeam Sheet
Farringdon Detached FC
1   8 Silksworth Colliery Welfare FC
Steven Liddle
Ryan Bird Matthew Heath
Line-upTeam Sheet
Hebburn Town Reserves FC
2   3 Durham United FC
Kevin McKitterick
Liam Lacey Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
Windscale FC
2   1 West Auckland Tunns FC
Michael Studholme
Cumbrian Official Cumbrian Official
Line-upTeam Sheet
10 August 2019
First Division
FC Hartlepool
4   1 Annfield Plain FC
Matthew Carroll
Andrew Broadbent Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Durham United FC
0   2 Wolviston FC
Bernard Law
Lynn Brown Rory Murphy
Line-upTeam Sheet
07 August 2019
First Division
Gateshead Leam Rangers FC
3   0 Annfield Plain FC
Guy Campbell
Victoria Davison Peter Quinn
Line-upTeam Sheet
West Auckland Tunns FC
2   2 Darlington RA FC
Sam Parnaby
Rory Murphy Fran Malton
Line-upTeam Sheet
Wolviston FC
5   1 Richmond Town FC
Barry Brooks
Callum Donnelly Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
Boldon CA FC
0   1 Horden Community Welfare FC
David Fittes
John Oswell Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
Silksworth Colliery Welfare FC
3   1 Darlington Town FC
James Kavanagh
John Brampton David Carr
Line-upTeam Sheet
Windscale FC
0   1 FC Hartlepool
Mark McMahon
Cumbrian Official Cumbrian Official
Line-upTeam Sheet
Durham United FC
2   4 Farringdon Detached FC
Paul Mosley
Mark Baston Nathan Sherratt
Line-upTeam Sheet
03 August 2019
First Division
Darlington Town FC
6   0 Gateshead Leam Rangers FC
Tim Craig
Jack Arrowsmith Mark Katoroz
Line-upTeam Sheet
Annfield Plain FC
1   3 Silksworth Colliery Welfare FC
Lewis Reynolds
John Love David Mitchell
Line-upTeam Sheet
Coxhoe Athletic FC
1   8 Farringdon Detached FC
Kieran Downey
John Brampton Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
Darlington RA FC
2   3 Boldon CA FC
Mark Bell
Ryan Ashton James Raper
Line-upTeam Sheet
Horden Community Welfare FC
5   0 West Auckland Tunns FC
Thomas Ross
Ben Gordon Michael Heskett
Line-upTeam Sheet
Richmond Town FC
3   0 Durham United FC
Kieran Corrigan
Jimmy Garsrud Andrew Broadbent
Line-upTeam Sheet
Windscale FC
3   6 Wolviston FC
David Holmes
Cumbrian Official Cumbrian Official
Line-upTeam Sheet