Season:
 Competition:


27 October 2020
First Division
CHESTER LE STREET UNITED
3   1 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Thomas Ross
Joe Pearson Ben Gordon
Line-upTeam Sheet
24 October 2020
First Division
WASHINGTON UNITED FC
1   2 GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
Daniel Taylor
Mark Bradley Thomas Ludlow
Line-upTeam Sheet
COXHOE ATHLETIC
3   2 SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
Guy Campbell
James Carberry Aidan Hewitt
Line-upTeam Sheet
FARRINGDON DETACHED
3   2 BOLDON C.A.
John Davison
Mia Lawrence-Kay Ben Gordon
Line-upTeam Sheet
FC HARTLEPOOL
0   2 CHESTER LE STREET UNITED
Barry Brooks
Andy Cook Nathan Godfrey
Line-upTeam Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE
4   1 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
David Fittes
Matthew Heath Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
RICHMOND TOWN
3   0 ANNFIELD PLAIN
Chris Steadman
Lynn Brown Rob Denton
Line-upTeam Sheet
WINDSCALE
POSTPONED: Pitch unplayable
P   P WEST AUCKLAND TUNNS
Evan Culling
Cumbrian Official Cumbrian Official
Line-upTeam Sheet
WOLVISTON
3   1 DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
Dean Whitwell
Ian Enderwick Joe Taylor
Line-upTeam Sheet
Second Division
COCKERTON CLUB
3   1 WYNYARD VILLAGE
Mark Waldock
Line-upTeam Sheet
DURHAM FC
4   3 AFC DURHAM
Adam Cox
Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS FC
0   3 WHEATLEY HILL W.M.C.
Lewy Marriner
Line-upTeam Sheet
HURWORTH ALBION
1   5 WASHINGTON AFC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
RYHOPE COLLIERY WELFARE U23S
2   3 HYLTON COLLIERY WELFARE
Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
SHILDON AFC RESERVES
3   3 POLTON AFC
Nathan Sherratt
Line-upTeam Sheet
SIMONSIDE FC
0   19 SOUTH MOOR AFC
Francisco Ferreira
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND WEST END AND UNIVERSITY
2   3 DOXFORD PARK FC
Ryan Moore
Line-upTeam Sheet
23 October 2020
Second Division
DURHAM UNITED RESERVES
2   4 DURHAM SPORTING CLUB FC U23'S
Brian Beattie
Line-upTeam Sheet
22 October 2020
Second Division
RYHOPE COLLIERY WELFARE U23S
3   5 COCKERTON CLUB
Joe Robinson
Line-upTeam Sheet
21 October 2020
Durham Challenge Cup
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
0   2 RYHOPE CW FC
FA Appointed
FA Appointed FA Appointed
Line-upTeam Sheet
First Division
BOLDON C.A.
7   2 WINDSCALE
John Davison
Mia Lawrence-Kay Allan Tingley
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED FC
4   3 COXHOE ATHLETIC
David Fittes
Jack Cummings Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
20 October 2020
First Division
CHESTER LE STREET UNITED
4   1 GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
Victoria Davison
Paul Youngson Francisco Ferreira
Line-upTeam Sheet
17 October 2020
First Division
DARLINGTON TOWN
2   1 COXHOE ATHLETIC
Mark Karvounis
Mark Katoroz Fran Malton
Line-upTeam Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
1   4 BOLDON C.A.
Dan Ranson
David Mitchell Isaac Woodward
Line-upTeam Sheet
FC HARTLEPOOL
2   0 HORDEN COMMUNITY WELFARE
Thomas Ross
Brandon Grimes Liam Lacey
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
1   1 DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
Gary Hargrave
Daniel Hughes Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TUNNS
1   1 GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
Matthew Smith
Jack Cummings Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED
2   1 FARRINGDON DETACHED
Andrew Elliott
Nathan Godfrey Daniel McCauley
Line-upTeam Sheet
Second Division
HETTON JUNIORS FC
0   2 COCKERTON CLUB
Sam Grewcock
Line-upTeam Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE
7   5 WYNYARD VILLAGE
Owen Anderson
Line-upTeam Sheet
RYHOPE COLLIERY WELFARE U23S
0   1 POLTON AFC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
SIMONSIDE FC
0   12 SHOTTON COLLIERY
Joe Robinson
Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR AFC
3   2 SHILDON AFC RESERVES
Adam Cox
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND WEST END AND UNIVERSITY
6   3 AFC DURHAM
Michael Pearson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC
4   4 DOXFORD PARK FC
Cameron Page
Line-upTeam Sheet
WHEATLEY HILL W.M.C.
6   4 DURHAM FC
David Hall
Line-upTeam Sheet
16 October 2020
Second Division
DURHAM UNITED RESERVES
7   0 HURWORTH ALBION
Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
15 October 2020
Second Division
SIMONSIDE FC
2   3 DOXFORD PARK FC
Tyler Dutton
Line-upTeam Sheet
14 October 2020
First Division
BOLDON C.A.
9   0 FC HARTLEPOOL
Mark McMahon
Sam Bunting David Carr
Line-upTeam Sheet
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
3   3 ANNFIELD PLAIN
Tim Craig
Mark Katoroz Andy Cook
Line-upTeam Sheet
FARRINGDON DETACHED
2   3 DARLINGTON TOWN
Matthew Webster
Ben Gordon Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
1   0 WEST AUCKLAND TUNNS
Tom Wilson
John Harkess Matthew O'Neill
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED FC
2   2 RICHMOND TOWN
Nick Vincent
John Henderson Bertie Warr
Line-upTeam Sheet
13 October 2020
First Division
CHESTER LE STREET UNITED
2   4 DURHAM UNITED
Daniel Van Hymus
Aaron Morton Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
10 October 2020
Durham County FA Minor Cup 1st Round
Bowes FC
8   0 HETTON JUNIORS FC
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
Crook Town Wanderers
0   3 DOXFORD PARK FC
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
Middlestone Moor Masons Arms
7   2 HYLTON COLLIERY WELFARE
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
RYHOPE COLLIERY WELFARE U23S
2   1 COCKERTON CLUB
David Clarke
Line-upTeam Sheet
SHILDON AFC RESERVES
7   2 Evenwood Town
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLLIERY
Pens 4-3
0   0 Willington WMC
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR AFC
1   0 WYNYARD VILLAGE
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
Stanhope Town Sports & Social Club
0   1 DURHAM FC
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC
2   1 Newton Aycliffe Royal Telegraph
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED RESERVES
2   3 Darlington Deacon Club
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Cup
BEADS
1   6 RICHMOND TOWN
FA Appointed
FA Appointed FA Appointed
Line-upTeam Sheet
First Division
BOLDON C.A.
3   2 SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
Ryan Morris
Selwyn Heslop Allan Tingley
Line-upTeam Sheet
FC HARTLEPOOL
1   3 DURHAM UNITED
Paul Mosley
Joe Pearson Peter Yuill
Line-upTeam Sheet
GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
2   3 WASHINGTON UNITED FC
Mark Bell
Tyler Dutton Ryan Moore
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TUNNS
3   3 FARRINGDON DETACHED
Craig Jinks
Ian Frostwick Dan Trotter
Line-upTeam Sheet
WINDSCALE
2   1 DARLINGTON TOWN
Ryan Kendall
Cumbrian Official Cumbrian Official
Line-upTeam Sheet
Second Division
HURWORTH ALBION
2   4 WHEATLEY HILL W.M.C.
Ian Ellis
Line-upTeam Sheet
SIMONSIDE FC
4   5 AFC DURHAM
Brian Beattie
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND WEST END AND UNIVERSITY
2   1 POLTON AFC
Michael Heskett
Line-upTeam Sheet
08 October 2020
Second Division
AFC DURHAM
5   3 HURWORTH ALBION
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
07 October 2020
First Division
BOLDON C.A.
4   1 RICHMOND TOWN
Charlie Ford
John Brampton Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
1   2 GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
Craig Jinks
Lynn Brown Rob Denton
Line-upTeam Sheet
FARRINGDON DETACHED
2   0 FC HARTLEPOOL
Matthew Davidson
Gavin Leadbitter Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
06 October 2020
First Division
DARLINGTON TOWN
1   0 ANNFIELD PLAIN
Kieran Corrigan
Andy Cook Rob Denton
Line-upTeam Sheet
03 October 2020
Durham Trophy
WEST AUCKLAND TUNNS
0   2 GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
FA Appointed
FA Appointed FA Appointed
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED
3   4 FARRINGDON DETACHED
FA Appointed
FA Appointed FA Appointed
Line-upTeam Sheet
First Division
FC HARTLEPOOL
1   4 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Dean Whitwell
Matthew Heath Peter Yuill
Line-upTeam Sheet
RICHMOND TOWN
5   2 WINDSCALE
Jack Arrowsmith
Dan Trotter Joe Taylor
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
4   2 WASHINGTON UNITED FC
Steven Liddle
Michael Heskett Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
Second Division
COCKERTON CLUB
2   5 SHOTTON COLLIERY
Russell Meek
Line-upTeam Sheet
DOXFORD PARK FC
0   3 DURHAM UNITED RESERVES
Daniel Hughes
Line-upTeam Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE
6   2 AFC DURHAM
Michael Pearson
Line-upTeam Sheet
RYHOPE COLLIERY WELFARE U23S
5   1 HETTON JUNIORS FC
Ian Enderwick
Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR AFC
4   1 DURHAM FC
David Standley
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC
3   0 SUNDERLAND WEST END AND UNIVERSITY
David Clarke
Line-upTeam Sheet
WYNYARD VILLAGE
3   1 WHEATLEY HILL W.M.C.
David Hall
Line-upTeam Sheet
01 October 2020
Second Division
HETTON JUNIORS FC
1   4 HYLTON COLLIERY WELFARE
Ben Gordon
Line-upTeam Sheet
30 September 2020
First Division
BOLDON C.A.
7   1 WOLVISTON
Thomas Lishman
John Brampton Andrew Vardy
Line-upTeam Sheet
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
2   1 COXHOE ATHLETIC
Michael Studholme
Ian Frostwick Nathan Sherratt
Line-upTeam Sheet
FARRINGDON DETACHED
2   1 GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
Dave Watson
Jack Cummings Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
2   0 FC HARTLEPOOL
Cameron Atkins
David Carr Ben Gordon
Line-upTeam Sheet
26 September 2020
Durham County FA Minor Cup Prelim Round
Chester-le-Street Waldridge Park Reserves
0   11 RYHOPE COLLIERY WELFARE U23S
David Mitchell
Line-upTeam Sheet
COCKERTON CLUB
6   2 Tyne & Wear Juniors First
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
DOXFORD PARK FC
Pens 4-2
3   3 Blaydon Community
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
DURHAM FC
10   2 SIMONSIDE FC
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
Ferryhill Town
2   4 WASHINGTON AFC
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
Sunderland Samba
1   9 WYNYARD VILLAGE
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND WEST END AND UNIVERSITY
2   4 Felling Magpies
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
First Division
ANNFIELD PLAIN
2   0 WASHINGTON UNITED FC
Andrew Bailey
Selwyn Heslop Andrew Broadbent
Line-upTeam Sheet
COXHOE ATHLETIC
0   2 DARLINGTON TOWN
Richard Rowe
Ian Frostwick Carl Draper
Line-upTeam Sheet
FC HARTLEPOOL
2   2 WINDSCALE
Michael Studholme
Michael Pearson Brandon Grimes
Line-upTeam Sheet
GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
1   4 CHESTER LE STREET UNITED
Thomas Chambers
Jordan Nicholson Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE
3   0 FARRINGDON DETACHED
Tim Craig
James Carberry Ian Enderwick
Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
0   1 DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
Simon Thorburn
Andy Cook Leighton Cook
Line-upTeam Sheet
RICHMOND TOWN
2   1 SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
Barry Brooks
Fran Malton Dan Trotter
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED
2   3 BOLDON C.A.
Gregg Hargrave
Mel Hobson Taylor Stannett
Line-upTeam Sheet
Second Division
HYLTON COLLIERY WELFARE
6   0 HURWORTH ALBION
Michael Heskett
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLLIERY
1   0 SOUTH MOOR AFC
Marcus Townsend
Line-upTeam Sheet
WHEATLEY HILL W.M.C.
4   0 AFC DURHAM
Sam Grewcock
Line-upTeam Sheet
23 September 2020
First Division
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
1   5 HORDEN COMMUNITY WELFARE
Matthew Morton
Lynn Brown Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED
3   1 COXHOE ATHLETIC
Kevin McKitterick
Mark Katoroz Kieran Walton
Line-upTeam Sheet
22 September 2020
First Division
DARLINGTON TOWN
3   2 FC HARTLEPOOL
Tim Craig
Jake Horsfield Dale Pringle
Line-upTeam Sheet
19 September 2020
Durham County FA Minor Cup Prelim Round
SHILDON AFC RESERVES
6   1 HURWORTH ALBION
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
First Division
ANNFIELD PLAIN
3   1 DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
Kieran Downey
Aaron Morton Kieran Walton
Line-upTeam Sheet
COXHOE ATHLETIC
2   3 WOLVISTON
Joe Pringle
Mark Katoroz Sam Bunting
Line-upTeam Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE
2   0 DARLINGTON TOWN
Kevin McKitterick
Keith Jobling Ben Richardson
Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
2   1 DURHAM UNITED
Geoff Mann
James Carberry Lynn Brown
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TUNNS
2   0 FC HARTLEPOOL
Thomas James
David Hall Nathan Sherratt
Line-upTeam Sheet
Second Division
SOUTH MOOR AFC
7   3 COCKERTON CLUB
Cameron Page
Line-upTeam Sheet
WYNYARD VILLAGE
3   2 DURHAM FC
Ian Ellis
Line-upTeam Sheet
18 September 2020
Second Division
DURHAM UNITED RESERVES
4   0 WHEATLEY HILL W.M.C.
Toby Locking
Line-upTeam Sheet
16 September 2020
First Division
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
2   1 FC HARTLEPOOL
Matthew Carroll
Fran Malton Ethan Corrie
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED
2   3 WOLVISTON
Joshua Gordon
Ian Frostwick John Henderson
Line-upTeam Sheet
15 September 2020
First Division
CHESTER LE STREET UNITED
7   1 WEST AUCKLAND TUNNS
Kieran Downey
Barry Tones John Oswell
Line-upTeam Sheet
12 September 2020
Durham County FA Minor Cup Prelim Round
AFC DURHAM
0   4 DURHAM UNITED RESERVES
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR AFC
7   3 Chester-le-Street Waldridge Park First
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
WHEATLEY HILL W.M.C.
Pens 6-7
1   1 Willington WMC
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
First Division
ANNFIELD PLAIN
0   16 HORDEN COMMUNITY WELFARE
Matthew Cain
Barry Mudd Dale Pringle
Line-upTeam Sheet
COXHOE ATHLETIC
0   3 CHESTER LE STREET UNITED
Geoff Mann
Ian Frostwick Barry Tones
Line-upTeam Sheet
FC HARTLEPOOL
5   4 WOLVISTON
Matthew Smith
Mia Lawrence-Kay Ryan Moore
Line-upTeam Sheet
RICHMOND TOWN
6   0 DURHAM UNITED
John Davison
Rob Denton Carl Draper
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TUNNS
0   3 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Gavin Sloanes
Joe Pearson Mark Katoroz
Line-upTeam Sheet
09 September 2020
First Division
BOLDON C.A.
2   0 HORDEN COMMUNITY WELFARE
Cameron Atkins
Kieran Graham Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
4   2 WEST AUCKLAND TUNNS
Lewis Hardy
Leighton Cook Taylor Stannett
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
3   0 COXHOE ATHLETIC
Matthew Davidson
Paul Youngson Kieran Walton
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED
3   1 GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
Thomas Jukes
James Carberry John Henderson
Line-upTeam Sheet
08 September 2020
First Division
CHESTER LE STREET UNITED
1   0 FC HARTLEPOOL
Evan Culling
Connor Lawson Ben Gordon
Line-upTeam Sheet
DARLINGTON TOWN
3   1 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Thomas Ross
Ian Enderwick Mark Katoroz
Line-upTeam Sheet
05 September 2020
First Division
ANNFIELD PLAIN
0   3 WOLVISTON
Gary Hargrave
Daniel McCauley Matthew Heath
Line-upTeam Sheet
FC HARTLEPOOL
2   1 WASHINGTON UNITED FC
Thomas Bainbridge
Nathan Godfrey Taylor Stannett
Line-upTeam Sheet
GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
0   2 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Andrew Bailey
Callim Fay Jordan Nicholson
Line-upTeam Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE
5   1 CHESTER LE STREET UNITED
Scott Henry
Ryan Bird Kieran Walton
Line-upTeam Sheet
RICHMOND TOWN
1   1 DARLINGTON TOWN
Danny Markham
Joe Pearson Peter Yuill
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TUNNS
0   4 BOLDON C.A.
Barry Brooks
Mark Katoroz Thomas Ludlow
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED
3   1 DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
Dan Ranson
David Mitchell Barry Tones
Line-upTeam Sheet
Second Division
AFC DURHAM
1   4 POLTON AFC
Adam Cox
Line-upTeam Sheet
COCKERTON CLUB
1   0 WASHINGTON AFC
Tony Pattison
Line-upTeam Sheet
DURHAM FC
7   4 DOXFORD PARK FC
Lewy Marriner
Line-upTeam Sheet
SHILDON AFC RESERVES
9   1 HURWORTH ALBION
David Hall
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLLIERY
1   2 DURHAM UNITED RESERVES
Owen Anderson
Line-upTeam Sheet
SIMONSIDE FC
2   5 SUNDERLAND WEST END AND UNIVERSITY
David Standley
Line-upTeam Sheet
WHEATLEY HILL W.M.C.
5   4 SOUTH MOOR AFC
Tyler Dutton
Line-upTeam Sheet
02 September 2020
First Division
ANNFIELD PLAIN
0   8 CHESTER LE STREET UNITED
Mark Bell
Thomas Ludlow Aidan Hewitt
Line-upTeam Sheet
COXHOE ATHLETIC
2   2 WASHINGTON UNITED FC
Victoria Davison
Jamie Foster Allan Tingley
Line-upTeam Sheet
GATESHEAD LEAM RANGERS (WEAR)
1   4 BOLDON C.A.
Alex Ferriday
Mark Baston Ian Carr
Line-upTeam Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE
3   0 FC HARTLEPOOL
Richard Rowe
Jack Cummings Paul Lauder
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TUNNS
2   3 DURHAM UNITED
James Kavanagh
Fran Malton Dan Trotter
Line-upTeam Sheet
WOLVISTON
3   2 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Matthew Carroll
Andy Cook Leighton Cook
Line-upTeam Sheet
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
0   1 RICHMOND TOWN
Thomas James
Ian Frostwick Jake Horsfield
Line-upTeam Sheet
Second Division
DOXFORD PARK FC
1   3 HYLTON COLLIERY WELFARE
Michael Heskett
Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS FC
3   3 SUNDERLAND WEST END AND UNIVERSITY
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
HURWORTH ALBION
1   6 COCKERTON CLUB
David Hall
Line-upTeam Sheet
RYHOPE COLLIERY WELFARE U23S
0   5 SHOTTON COLLIERY
Ian Dodds
Line-upTeam Sheet
SIMONSIDE FC
1   7 WASHINGTON AFC
Joe Robinson
Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR AFC
2   4 DURHAM UNITED RESERVES
Lewy Marriner
Line-upTeam Sheet
WHEATLEY HILL W.M.C.
0   8 SHILDON AFC RESERVES
Brian Beattie
Line-upTeam Sheet
WYNYARD VILLAGE
3   2 POLTON AFC
Nathan Godfrey
Line-upTeam Sheet
01 September 2020
First Division
DARLINGTON TOWN
3   2 FARRINGDON DETACHED
Grant Cuthbertson
Lynn Brown David Hall
Line-upTeam Sheet