27 April 2024 |
Washington Aged Peoples Trophy Semi-Final |
NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR
Pens 4-2
|
1
| |
1
| CONSETT AFC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
20 April 2024 |
CLEM SMITH BOWL Semi-Final |
BELMONT UNITED
Pens 1-3
|
3
| |
3
| DURHAM CITY AFC |
| Line-up | Team Sheet |
13 April 2024 |
2nd Division League Challenge Cup Semi Final |
GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES
|
0
| |
2
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
1st Division League Challenge Cup Semi-Final |
HETTON JUNIORS FC
Pens 4-5
|
0
| |
0
| CONSETT AFC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
06 April 2024 |
Shipowners Charity Cup - Semi Final |
DURHAM FC CORINTHIANS
|
1
| |
3
| DARLINGTON TOWN |
Daniel Maguire
Peter Yuill
Ken Short
| Line-up | Team Sheet |
RICHMOND TOWN
Pens 5-4
|
0
| |
0
| SOUTH MOOR AFC |
Anthony Duffy
Conor Jackson
Robert Turner
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy Semi-Final |
FERRYHILL ATHLETIC FC
Pens 4-5
|
1
| |
1
| HETTON JUNIORS FC |
| Line-up | Team Sheet |
29 March 2024 |
The Alan Hood Charity Cup - Final |
RICHMOND TOWN
|
2
| |
3
| WINDSCALE |
Anthony Duffy
Robert Turner
Kenny Beer
| Line-up | Team Sheet |
23 March 2024 |
1st Division League Challenge Cup Semi-Final |
DEERNESS VALLEY FC
Pens 1-3
|
2
| |
2
| WEST AUCKLAND FC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
16 March 2024 |
Washington Aged Peoples Trophy 2nd Round |
CONSETT AFC RESERVES
|
6
| |
0
| SUNDERLAND RCA RESERVES FC |
| Line-up | Team Sheet |
09 March 2024 |
Clem Smith Bowl 2nd Round |
FC HARTLEPOOL RESERVES
|
1
| |
2
| BELMONT UNITED |
| Line-up | Team Sheet |
CLEM SMITH BOWL Semi-Final |
FERRYHILL ATHLETIC FC
|
5
| |
0
| CONSETT AFC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 2nd Round |
SHILDON RAILWAY
|
1
| |
6
| HETTON JUNIORS FC |
| Line-up | Team Sheet |
02 March 2024 |
2nd Division League Challenge Cup 2nd Round |
GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES
|
2
| |
1
| FC HARTLEPOOL RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Semi-Final |
SHOTTON COLLIERY
Pens 3-1
|
3
| |
3
| GATESHEAD LEAM RANGERS |
Dave Carr
Peter Yuill
Callum Drakesmith
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 2nd Round |
BELMONT UNITED
Pens 8-9
|
0
| |
0
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
20 February 2024 |
North Riding Cup |
REDCAR
|
1
| |
0
| RICHMOND TOWN |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
17 February 2024 |
Durham County Minor Cup SEMI FINAL |
WINLATON COMMUNITY (SENIORS)
Pens 3-4
|
2
| |
2
| HETTON JUNIORS FC |
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Semi-Final |
HARTLEPOOL POOLS YOUTH FC SENIORS
Pens 6-7
|
1
| |
1
| DARLINGTON TOWN |
Paul Lauder
Mathew Martin
Callum Drakesmith
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Round 2 |
SOUTH MOOR AFC
Pens 5-4
|
1
| |
1
| SHOTTON COLLIERY |
Peter Yuill
Ian Frostwick
Stephen Clifford
| Line-up | Team Sheet |
RICHMOND TOWN
|
4
| |
0
| WINDSCALE |
Michael Young
Brian Beattie
David Sharp
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 2nd Round |
FERRYHILL ATHLETIC FC
|
8
| |
1
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
03 February 2024 |
Clem Smith Bowl 2nd Round |
CONSETT AFC RESERVES
|
1
| |
0
| CHESTER LE STREET UNITED PV |
| Line-up | Team Sheet |
HILDA PARK FC
|
0
| |
3
| DURHAM CITY AFC |
| Line-up | Team Sheet |
Durham Trophy |
DURHAM UNITED FC
|
2
| |
5
| DARLINGTON TOWN |
Courtney Mole
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM FC CORINTHIANS
|
4
| |
2
| BISHOP AUCKLAND FC RESERVES |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
North Riding Cup |
RICHMOND MAVERICKS
|
2
| |
4
| Hamilton Panthers |
| Line-up | Team Sheet |
27 January 2024 |
2nd Division League Challenge Cup 2nd Round |
DURHAM FC CORINTHIANS DEVELOPMENT
|
1
| |
3
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
The Alan Hood Charity Cup - Semi-Final |
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
|
1
| |
5
| RICHMOND TOWN |
Tom Blanchard
Thomas Phillips
Colin Boxall
| Line-up | Team Sheet |
2nd Division League Challenge Cup 1st Round |
HILDA PARK FC
|
1
| |
3
| GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
1st Division League Challenge Cup 2nd Round |
CONSETT AFC RESERVES
|
7
| |
0
| BILLINGHAM TOWN RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT
|
0
| |
3
| WEST AUCKLAND FC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 2 |
SHOTTON COLLIERY
|
5
| |
1
| WINDSCALE |
Paul Burt
Ian Frostwick
Mathew Martin
| Line-up | Team Sheet |
20 January 2024 |
2nd Division League Challenge Cup Semi Final |
RICHMOND MAVERICKS
Pens 4-3
|
1
| |
1
| SHILDON RAILWAY |
| Line-up | Team Sheet |
Durham County FA Minor Cup 3rd Round |
NEW DURHAM AFC
|
1
| |
2
| EVENWOOD TOWN |
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Prelim Round |
SEATON CAREW SENIORS
|
1
| |
3
| GATESHEAD LEAM RANGERS |
Steve Monkhouse
Callum Drakesmith
James Murphy
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 1st Round |
FERRYHILL ATHLETIC FC
|
5
| |
0
| COXHOE ATHLETIC |
| Line-up | Team Sheet |
13 January 2024 |
Durham County FA Minor Cup 3rd Round |
CONSETT AFC RESERVES
|
4
| |
6
| HETTON JUNIORS FC |
| Line-up | Team Sheet |
EVENWOOD TOWN
|
2
| |
0
| GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR
|
1
| |
2
| MIDDLESTONE MOOR MASONS ARMS |
| Line-up | Team Sheet |
WINLATON COMMUNITY (SENIORS)
|
3
| |
1
| WEST AUCKLAND FC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
Durham Trophy |
BISHOP AUCKLAND FC RESERVES
|
2
| |
0
| SHOTTON COLLIERY |
| Line-up | Team Sheet |
DARLINGTON TOWN
|
2
| |
1
| DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC |
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM UNITED FC
|
3
| |
0
| ANNFIELD PLAIN |
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM FC CORINTHIANS
|
3
| |
1
| GATESHEAD LEAM RANGERS |
| Line-up | Team Sheet |
1st Division League Challenge Cup 2nd Round |
DEERNESS VALLEY FC
|
3
| |
1
| COXHOE ATHLETIC |
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 1st Round |
BELMONT UNITED
|
3
| |
1
| FC HARTLEPOOL RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
SUNDERLAND RCA RESERVES FC
Pens 4-2
|
2
| |
2
| RICHMOND MAVERICKS |
| Line-up | Team Sheet |
06 January 2024 |
The Alan Hood Charity Cup - Semi-Final |
WINDSCALE
|
2
| |
0
| SEATON CAREW SENIORS |
Cumbrian Official
Cumbrian Official
Cumbrian Official
| Line-up | Team Sheet |
1st Division League Challenge Cup 2nd Round |
HETTON JUNIORS FC
Pens 4-3
|
2
| |
2
| BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB |
| Line-up | Team Sheet |
05 January 2024 |
Clem Smith Bowl 1st Round |
DURHAM CITY AFC
|
4
| |
0
| BILLINGHAM TOWN RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
16 December 2023 |
Clem Smith Bowl 2nd Round |
FERRYHILL ATHLETIC FC
Pens 5-3
|
1
| |
1
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Round 1 |
WINDSCALE
|
2
| |
1
| WOLVISTON |
Cumbrian Official
Cumbrian Official
Cumbrian Official
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Round 2 |
DURHAM FC CORINTHIANS
|
2
| |
1
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
Liam Batie
Deborah Irving
Josh Irving
| Line-up | Team Sheet |
14 December 2023 |
1st Division League Challenge Cup 1st Round |
NEW DURHAM AFC
|
0
| |
5
| WEST AUCKLAND FC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
09 December 2023 |
The Alan Hood Charity Cup - 2nd Round |
DURHAM FC CORINTHIANS
|
1
| |
2
| NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH |
Dave Carr
Phillip Henderson
Tai Waterson
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 2 |
HARTLEPOOL POOLS YOUTH FC SENIORS
Pens 3-1
|
2
| |
2
| ANNFIELD PLAIN |
Anthony Duffy
Robert Turner
Leonard Thurlow
| Line-up | Team Sheet |
25 November 2023 |
Clem Smith Bowl 1st Round |
BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB
Pens 8-9
|
1
| |
1
| CONSETT AFC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
FC HARTLEPOOL RESERVES
|
3
| |
2
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 2 |
DARLINGTON TOWN
|
2
| |
1
| RICHMOND TOWN |
Anthony Duffy
Leonard Thurlow
Graeme Lewis
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Round 1 |
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
Pens 3-4
|
2
| |
2
| SOUTH MOOR AFC |
David Standley
Ken Short
Brian Beattie
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 2nd Round |
WEST AUCKLAND FC RESERVES
|
1
| |
2
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
22 November 2023 |
Durham Challenge Cup |
CROOK TOWN FC
Pens 3-1
|
2
| |
2
| SILKSWORTH COLLIERY WELFARE |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
North Riding Cup |
CLEVELAND SENIORS
|
1
| |
2
| RICHMOND TOWN |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
21 November 2023 |
Durham Challenge Cup |
SHILDON AFC
|
2
| |
0
| NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
18 November 2023 |
The Alan Hood Charity Cup - 2nd Round |
WINDSCALE
|
4
| |
0
| DARLINGTON TOWN |
Cumbrian Official
Cumbrian Official
Cumbrian Official
| Line-up | Team Sheet |
RICHMOND TOWN
|
3
| |
1
| DURHAM UNITED FC |
David Hall
Martin Dauber
Findlay Douglas
| Line-up | Team Sheet |
Durham County FA Minor Cup 2nd Round |
Darlington Railway Athletic Reserves
|
1
| |
7
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
DEERNESS VALLEY FC
|
3
| |
4
| WINLATON COMMUNITY (SENIORS) |
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 2 |
FARRINGDON DETACHED
|
1
| |
3
| GATESHEAD LEAM RANGERS |
Brian Beattie
Ian Frostwick
Ryan Abraham
| Line-up | Team Sheet |
1st Division League Challenge Cup 1st Round |
HETTON JUNIORS FC
|
3
| |
1
| FERRYHILL ATHLETIC FC |
| Line-up | Team Sheet |
BELMONT UNITED
|
1
| |
2
| BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB |
| Line-up | Team Sheet |
CHESTER LE STREET UNITED PV
|
1
| |
2
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
16 November 2023 |
Durham Challenge Cup |
DURHAM UNITED FC
|
1
| |
4
| HORDEN CW |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
11 November 2023 |
The Alan Hood Charity Cup - 2nd Round |
SOUTH MOOR AFC
|
2
| |
3
| SEATON CAREW SENIORS |
Martin Bunting
Josh Irving
Deborah Irving
| Line-up | Team Sheet |
Durham County FA Minor Cup 2nd Round |
BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB
|
2
| |
4
| MIDDLESTONE MOOR MASONS ARMS |
| Line-up | Team Sheet |
CONSETT AFC RESERVES
|
2
| |
1
| HEIGHINGTON |
| Line-up | Team Sheet |
GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES
Pens 7-6
|
2
| |
2
| EVENWOOD TOWN |
| Line-up | Team Sheet |
HETTON JUNIORS FC
|
2
| |
1
| HILDA PARK FC |
| Line-up | Team Sheet |
NEW DURHAM AFC
|
3
| |
0
| WHICKHAM FELLSIDE YOUTH SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
WEST AUCKLAND FC RESERVES
|
4
| |
0
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
Durham Trophy |
ANNFIELD PLAIN
|
6
| |
0
| WOLVISTON |
| Line-up | Team Sheet |
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
|
4
| |
0
| WINLATON COMMUNITY (SENIORS) |
| Line-up | Team Sheet |
SHOTTON COLLIERY
|
3
| |
1
| SILKSWORTH COLLIERY WELFARE |
| Line-up | Team Sheet |
North Riding Cup |
RICHMOND TOWN
|
0
| |
5
| ST MARYS 1947 |
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 1st Round |
NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR
|
4
| |
2
| DEERNESS VALLEY FC |
| Line-up | Team Sheet |
10 November 2023 |
Durham Trophy |
Darlington Railway Athletic Reserves
|
5
| |
1
| DURHAM FC CORINTHIANS |
| Line-up | Team Sheet |
08 November 2023 |
Cumberland County Cup |
WINDSCALE
|
4
| |
1
| MIREHOUSE AFC |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
04 November 2023 |
Clem Smith Bowl 1st Round |
CHESTER LE STREET UNITED PV
|
3
| |
2
| HETTON JUNIORS FC |
| Line-up | Team Sheet |
COXHOE ATHLETIC
|
1
| |
4
| FERRYHILL ATHLETIC FC |
| Line-up | Team Sheet |
BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT
|
4
| |
1
| DEERNESS VALLEY FC |
| Line-up | Team Sheet |
Durham Trophy |
DURHAM UNITED FC
|
3
| |
1
| FARRINGDON DETACHED |
| Line-up | Team Sheet |
HARTLEPOOL POOLS YOUTH FC SENIORS
|
1
| |
2
| GATESHEAD LEAM RANGERS |
| Line-up | Team Sheet |
HEBBURN TOWN UNDER 23'S
|
0
| |
3
| BISHOP AUCKLAND FC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
SOUTH MOOR AFC
|
1
| |
3
| DARLINGTON TOWN |
| Line-up | Team Sheet |
North Riding Cup |
RICHMOND MAVERICKS
|
5
| |
2
| Yarm & Eaglescliffe |
| Line-up | Team Sheet |
1st Division League Challenge Cup 1st Round |
CONSETT AFC RESERVES
|
2
| |
1
| DURHAM CITY AFC |
| Line-up | Team Sheet |
28 October 2023 |
Washington Aged Peoples Trophy 1st Round |
CONSETT AFC RESERVES
|
3
| |
0
| BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB |
| Line-up | Team Sheet |
1st Division League Challenge Cup 1st Round |
DEERNESS VALLEY FC
|
7
| |
0
| SUNDERLAND RCA RESERVES FC |
| Line-up | Team Sheet |
21 October 2023 |
Shipowners Charity Cup - Prelim Round |
RICHMOND TOWN
|
3
| |
1
| DURHAM UNITED FC |
Dave Watson
Joshua Hart
David Hall
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy 1st Round |
CHESTER LE STREET UNITED PV
|
0
| |
3
| SHILDON RAILWAY |
| Line-up | Team Sheet |
2nd Division League Challenge Cup 1st Round |
NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR
|
5
| |
1
| WYNYARD VILLAGE |
| Line-up | Team Sheet |
14 October 2023 |
2nd Division League Challenge Cup 2nd Round |
NEWFIELD HILDA PARK
|
1
| |
4
| RICHMOND MAVERICKS |
| Line-up | Team Sheet |
SHILDON RAILWAY
|
9
| |
0
| WOLVISTON RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
The Alan Hood Charity Cup - 1st Round |
SOUTH MOOR AFC
Pens 5-4
|
2
| |
2
| GATESHEAD LEAM RANGERS |
Martin Bunting
Findlay Douglas
Paul Burt
| Line-up | Team Sheet |
Durham County FA Minor Cup 1st Round |
HEBBURN INVOLVE
|
3
| |
4
| GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
WHITBURN & CLEADON
|
3
| |
5
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
North Riding Cup |
RICHMOND TOWN
|
2
| |
1
| WIGGINGTON GRASSHOPPERS |
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Prelim Round |
FARRINGDON DETACHED
|
10
| |
0
| WILLINGTON AFC |
Dave Carr
Kris Middleton
David Batty
| Line-up | Team Sheet |
WEST AUCKLAND FC RESERVES
|
1
| |
2
| NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH |
Leonard Thurlow
Anthony Duffy
Stuart Campbell
| Line-up | Team Sheet |
11 October 2023 |
Cumberland County Cup |
WINDSCALE
|
11
| |
0
| BRAITHWIATE |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
Durham Challenge Cup |
WILLINGTON AFC
|
0
| |
6
| SILKSWORTH COLLIERY WELFARE |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
10 October 2023 |
Durham Challenge Cup |
SUNDERLAND RCA
|
3
| |
4
| NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
09 October 2023 |
Durham Challenge Cup |
DURHAM UNITED FC
|
1
| |
0
| SOUTH SHIELDS FC |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
07 October 2023 |
Clem Smith Bowl Preliminary Round |
DURHAM FC CORINTHIANS DEVELOPMENT
|
1
| |
2
| CHESTER LE STREET UNITED PV |
| Line-up | Team Sheet |
Durham County FA Minor Cup 1st Round |
BELMONT UNITED
|
1
| |
2
| MIDDLESTONE MOOR MASONS ARMS |
| Line-up | Team Sheet |
CONSETT AFC RESERVES
|
10
| |
0
| Tyneside Independennt Jordan |
| Line-up | Team Sheet |
FC HARTLEPOOL RESERVES
|
1
| |
3
| BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB |
| Line-up | Team Sheet |
HETTON JUNIORS FC
Pens 5-3
|
2
| |
2
| WILLINGTON WMC |
| Line-up | Team Sheet |
HILDA PARK FC
|
5
| |
1
| BILLINGHAM TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
NEWFIELD HILDA PARK
|
1
| |
5
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
SHILDON RAILWAY
|
0
| |
3
| DEERNESS VALLEY FC |
| Line-up | Team Sheet |
SUNDERLAND RCA RESERVES FC
|
0
| |
3
| NEW DURHAM AFC |
| Line-up | Team Sheet |
WEST AUCKLAND FC RESERVES
|
6
| |
2
| HOWDEN AUSTRALIAN |
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM CITY AFC
|
3
| |
5
| HEIGHINGTON |
| Line-up | Team Sheet |
North Riding Cup |
RICHMOND MAVERICKS
|
5
| |
3
| Ryedale FC |
| Line-up | Team Sheet |
RICHMOND TOWN
|
3
| |
2
| GRANGETOWN BOYS CLUB |
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Prelim Round |
FERRYHILL ATHLETIC FC
|
2
| |
6
| WINDSCALE |
John Chirnside
Tai Waterson
David Tomlinson
| Line-up | Team Sheet |
SOUTH MOOR AFC
Pens 3-1
|
1
| |
1
| ANNFIELD PLAIN |
Michael Pearson
David Standley
Jamie Foster
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Round 1 |
HARTLEPOOL POOLS YOUTH FC SENIORS
Pens 2-4
|
2
| |
2
| DURHAM FC CORINTHIANS |
Hope Cairns
John Mason
Ken Short
| Line-up | Team Sheet |
SHOTTON COLLIERY
Pens 6-5
|
4
| |
4
| DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC |
Dave Carr
Paul Lauder
Peter Yuill
| Line-up | Team Sheet |
30 September 2023 |
Clem Smith Bowl Preliminary Round |
RICHMOND MAVERICKS
|
2
| |
10
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
Durham Trophy |
DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC
|
3
| |
2
| CHESTER LE STREET UNITED PV |
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM CITY AFC
|
0
| |
4
| DURHAM FC CORINTHIANS |
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM UNITED FC
|
2
| |
1
| NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH |
| Line-up | Team Sheet |
HEBBURN TOWN UNDER 23'S
|
3
| |
0
| WILLINGTON AFC |
| Line-up | Team Sheet |
SEATON CAREW SENIORS
|
1
| |
3
| SHOTTON COLLIERY |
| Line-up | Team Sheet |
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
|
4
| |
3
| GATESHEAD RUTHERFORD |
| Line-up | Team Sheet |
23 September 2023 |
Clem Smith Bowl Preliminary Round |
WOLVISTON RESERVES
|
0
| |
11
| FC HARTLEPOOL RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
Clem Smith Bowl 1st Round |
HILDA PARK FC
|
5
| |
3
| SHILDON RAILWAY |
| Line-up | Team Sheet |
Shipowners Charity Cup - Round 1 |
DARLINGTON TOWN
|
5
| |
3
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
Dave Watson
Rob Denton
Declan Ward
| Line-up | Team Sheet |
NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR
Pens 4-1
|
1
| |
1
| BISHOP AUCKLAND FC RESERVES |
Michael Young
Nathan Sherratt
Conor Jackson
| Line-up | Team Sheet |
16 September 2023 |
Clem Smith Bowl 1st Round |
BELMONT UNITED
|
7
| |
1
| NEW DURHAM AFC |
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 1 |
RICHMOND TOWN
Pens 4-3
|
1
| |
1
| DURHAM FC CORINTHIANS |
Alan Geddes
Stuart Campbell
Martin Dauber
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy Preliminary Round |
SUNDERLAND RCA RESERVES FC
|
4
| |
1
| WYNYARD VILLAGE |
| Line-up | Team Sheet |
13 September 2023 |
Durham Challenge Cup |
GATESHEAD LEAM RANGERS
|
2
| |
4
| ESH WINNING |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
|
5
| |
2
| SOUTH MOOR AFC |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
SEATON CAREW SENIORS
|
1
| |
3
| HORDEN CW |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
WILLINGTON AFC
Pens 3-0
|
2
| |
2
| SHOTTON COLLIERY |
Lewis Chirnside
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
12 September 2023 |
Durham Challenge Cup |
WEST AUCKLAND TOWN
|
2
| |
1
| DURHAM FC CORINTHIANS |
FA Appointed
FA Appointed
FA Appointed
| Line-up | Team Sheet |
09 September 2023 |
The Alan Hood Charity Cup - Prelim Round |
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
|
3
| |
0
| DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC |
Daniel Mahmoodshahi
Thomas Phillips
Ian Ellis
| Line-up | Team Sheet |
The Alan Hood Charity Cup - 1st Round |
DURHAM UNITED FC
|
5
| |
1
| HARTLEPOOL POOLS YOUTH FC SENIORS |
Daniel Maguire
Paul Lauder
Brandon Grimes
| Line-up | Team Sheet |
DARLINGTON TOWN
|
6
| |
0
| WOLVISTON |
Dave Watson
Conor Jackson
Joshua Hart
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM FC CORINTHIANS
|
1
| |
0
| SILKSWORTH COLLIERY WELFARE |
Alex Atchison
Phillip Henderson
David Dent
| Line-up | Team Sheet |
Clem Smith Bowl Preliminary Round |
SUNDERLAND RCA RESERVES FC
|
4
| |
5
| DURHAM CITY AFC |
| Line-up | Team Sheet |
Durham County FA Minor Cup Prelim Round |
CONSETT BLACKFYNE
|
1
| |
3
| NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR |
| Line-up | Team Sheet |
Darlington Railway Athletic Reserves
|
3
| |
2
| CHESTER LE STREET UNITED PV |
| Line-up | Team Sheet |
GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES
|
15
| |
1
| PROJECT FITNESS |
| Line-up | Team Sheet |
HETTON JUNIORS FC
|
3
| |
1
| FERRYHILL ATHLETIC FC |
| Line-up | Team Sheet |
HILDA PARK FC
|
5
| |
1
| WOLVISTON RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
WEST AUCKLAND FC RESERVES
|
5
| |
1
| WYNYARD VILLAGE |
| Line-up | Team Sheet |
WHITBURN & CLEADON
|
4
| |
1
| BILLINGHAM TOWN RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
WILLINGTON WMC
|
5
| |
4
| DURHAM FC CORINTHIANS DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
WINLATON COMMUNITY (SENIORS)
|
7
| |
1
| COXHOE ATHLETIC |
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 1 |
ANNFIELD PLAIN
|
3
| |
1
| SOUTH MOOR AFC |
Martin Bunting
Josh Irving
Deborah Irving
| Line-up | Team Sheet |
02 September 2023 |
The Alan Hood Charity Cup - Prelim Round |
SOUTH MOOR AFC
|
3
| |
1
| SHOTTON COLLIERY |
Michael Pearson
Deborah Irving
Josh Irving
| Line-up | Team Sheet |
The Alan Hood Charity Cup - 1st Round |
ANNFIELD PLAIN
Pens 4-5
|
3
| |
3
| WINDSCALE |
Mark Baston
Daniel Riddle
| Line-up | Team Sheet |
RICHMOND TOWN
|
3
| |
1
| FARRINGDON DETACHED |
Alan Geddes
Stuart Campbell
Conor Jackson
| Line-up | Team Sheet |
SEATON CAREW SENIORS
|
5
| |
1
| WILLINGTON AFC |
Kris Middleton
Dave Watson
Reece Waller
| Line-up | Team Sheet |
Clem Smith Bowl Preliminary Round |
PROJECT FITNESS
|
0
| |
6
| BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB |
| Line-up | Team Sheet |
WEST AUCKLAND FC RESERVES
Pens 3-4
|
2
| |
2
| CONSETT AFC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
WYNYARD VILLAGE
|
0
| |
3
| BIRTLEY TOWN DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES
|
3
| |
4
| COXHOE ATHLETIC |
| Line-up | Team Sheet |
NEWFIELD HILDA PARK
|
3
| |
5
| BILLINGHAM TOWN RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy Preliminary Round |
FC HARTLEPOOL RESERVES
|
4
| |
0
| DURHAM FC CORINTHIANS DEVELOPMENT |
| Line-up | Team Sheet |
26 August 2023 |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 1 |
HARTLEPOOL POOLS YOUTH FC SENIORS
|
2
| |
1
| DARLINGTON RAILWAY ATHLETIC |
Alan Geddes
Stuart Campbell
Hope Cairns
| Line-up | Team Sheet |
DURHAM UNITED FC
|
2
| |
3
| SHOTTON COLLIERY |
Connor Kitson
Michael Young
Thomas Wallace
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy Preliminary Round |
DURHAM CITY AFC
|
0
| |
8
| WEST AUCKLAND FC RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
FERRYHILL ATHLETIC FC
|
2
| |
0
| GATESHEAD LEAM RANGERS RESERVES |
| Line-up | Team Sheet |
RICHMOND MAVERICKS
|
8
| |
2
| HILDA PARK FC |
| Line-up | Team Sheet |
19 August 2023 |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 1 |
GATESHEAD LEAM RANGERS
|
2
| |
0
| BISHOP AUCKLAND FC RESERVES |
Daniel Maguire
Phillip Henderson
Martin Bunting
| Line-up | Team Sheet |
WINDSCALE
|
4
| |
1
| WOLVISTON |
Cumbrian Official
Cumbrian Official
Cumbrian Official
| Line-up | Team Sheet |
Washington Aged Peoples Trophy Preliminary Round |
WOLVISTON RESERVES
|
1
| |
2
| BARNARD CASTLE FOOTBALL CLUB |
| Line-up | Team Sheet |
NEWFIELD HILDA PARK
|
0
| |
1
| HETTON JUNIORS FC |
| Line-up | Team Sheet |
NEWTON AYCLIFFE YFC SENIOR
|
5
| |
0
| NEW DURHAM AFC |
| Line-up | Team Sheet |
SHILDON RAILWAY
|
8
| |
2
| PROJECT FITNESS |
| Line-up | Team Sheet |
12 August 2023 |
Monkwearmouth Charity Cup - Prelim Round |
SILKSWORTH COLLIERY WELFARE
|
1
| |
4
| DURHAM FC CORINTHIANS |
Paul Lauder
Ian Frostwick
Michael Heskett
| Line-up | Team Sheet |
SOUTH MOOR AFC
|
5
| |
4
| SEATON CAREW SENIORS |
Brian Beattie
Josh Irving
Deborah Irving
| Line-up | Team Sheet |
Monkwearmouth Charity Cup - Round 1 |
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
|
2
| |
4
| FARRINGDON DETACHED |
Colin Ward
Anthony Duffy
Graeme Lewis
| Line-up | Team Sheet |