Season:     Division:     Club:    

Competition Type:

League Only
 
Top Scorer League Man of the Match League
 NameClubScored   
1. ANDREW JENNINGS Redcar Athletic FC41 3 Matches
2. SCOTT RYAN Richmond Town FC34 3 1 Matches
3. ROSS MORROW Coxhoe Athletic FC29 3 Matches
4. JAMIE TUMILTY Hartlepool FC23 Matches
5. JUNIOR MASANDI Wolviston FC23 4 Matches
6. CALLUM BIRDSALL Cleator Moor Celtic FC22 5 Matches
7. KYLE MORRIS Coxhoe Athletic FC22 1 Matches
8. STEPHEN MOODY Silksworth Colliery Welfare FC20 1 Matches
9. ADAM BELL Boldon CA FC19 Matches
10. ADAM STOREY Silksworth Colliery Welfare FC19 1 Matches
11. JORDAN RIVIS Stokesley SC18 5 Matches
12. NATHAN STEPHENSON Darlington 1883 Reserves FC18 7 Matches
13. JONATHAN HIRST Jarrow FC17 1 Matches
14. ANTHONY JONES Redcar Athletic FC15 3 Matches
15. JAMES COOK Silksworth Colliery Welfare FC15 6 1 Matches
16. MATTHEW GARDNER Hartlepool FC15 5 Matches
17. ADAM PRESTON Redcar Athletic FC14 2 Matches
18. DEREK WATERS Prudhoe Town FC14 8 Matches
19. BEN DARVILLE Richmond Town FC13 3 Matches
20. JOHN STEPHENSON Hartlepool FC13 4 1 Matches
21. KAI HEWITSON Annfield Plain FC13 5 Matches
22. MARK CATCHESIDE Sunderland West End FC13 1 Matches
23. OLIVER MARTIN South Shields Res13 4 Matches
24. RYAN RIVIS Stokesley SC13 Matches
25. KURT MATTHEWS Darlington 1883 Reserves FC12 3 Matches
26. LEIGH DUNN Cleator Moor Celtic FC12 2 Matches
27. LIAM MCVICAR Gateshead Leam Rangers FC12 4 Matches
28. MICHAEL BULMER Seaham Red Star Res12 9 Matches
29. NATHAN BAILEY Gateshead Leam Rangers FC12 2 Matches
30. TOM MAHONE Cleator Moor Celtic FC12 5 Matches
31. JORDAN LIVINGSTONE Windscale FC11 Matches
32. KALUMN HOLBROOK Richmond Town FC11 4 Matches
33. KIERAN VOSS Darlington 1883 Reserves FC11 4 Matches
34. MATTHEW DAVIDSON South Shields Res11 3 Matches
35. PAUL MUIR Silksworth Colliery Welfare FC11 3 Matches
36. ROBERT THOMPSON Coxhoe Athletic FC11 Matches
37. ADAM DRYSDALE Boldon CA FC10 1 Matches
38. BRYAN STEWART Redcar Athletic FC10 Matches
39. DARREN MORTON Jarrow FC10 1 Matches
40. PETER KANE Jarrow FC10 4 Matches
41. RYAN HALL Cleator Moor Celtic FC10 2 Matches
42. STEVEN GRAHAM Jarrow FC10 4 Matches
43. JAY WEATHERILL Cleator Moor Celtic FC9 Matches
44. SAM WEBSTER Redcar Athletic FC9 2 Matches
45. SHAUN CARROLL Boldon CA FC9 3 Matches
46. STEVEN FORSTER Prudhoe Town FC9 6 Matches
47. ALEXANDER MARSHALL Hartlepool FC8 Matches
48. ANDREW BLACKBURN Hartlepool FC8 1 Matches
49. ANTHONY HUDDART Gateshead Leam Rangers FC8 9 Matches
50. GARY MACKAY Annfield Plain FC8 Matches
51. JOSH ALLAN Jarrow FC8 1 Matches
52. LUKE CLOSE Cleator Moor Celtic FC8 2 Matches
53. MATTHEW HALLIDAY Sunderland West End FC8 Matches
54. ARRON FLETCHER Prudhoe Town FC7 8 Matches
55. CARL MALPASS Annfield Plain FC7 4 Matches
56. DARREN DONALD Windscale FC7 2 Matches
57. DOMINIC MOSSA Boldon CA FC7 Matches
58. MICHAEL WOODHOUSE Redcar Athletic FC7 4 1 Matches
59. BRADLEY ROONEY Cleator Moor Celtic FC6 2 Matches
60. BRANDON KIRKBRIDE Harton and Westoe CW6 1 Matches
61. CHRISTOPHER BIVENS Redcar Athletic FC6 Matches
62. DANIEL JOSEPH Stokesley SC6 7 Matches
63. DAVID KEITHLEY Sunderland West End FC6 3 Matches
64. JAMES PICKERING Boldon CA FC6 1 1 Matches
65. JOSH CHAMBERS Wolviston FC6 8 Matches
66. KONSTANDINO SADA Prudhoe Town FC6 1 Matches
67. MARTIN THOMPSON Sunderland West End FC6 1 Matches
68. NATHAN BURRELL Ashbrooke Belford House FC6 3 1 Matches
69. REECE FRETWELL Windscale FC6 4 Matches
70. SEAN POLLEN Windscale FC6 2 Matches
71. STEPHEN BOGIE Ashbrooke Belford House FC6 10 Matches
72. STEPHEN BUTTERWORTH Richmond Town FC6 Matches
73. AARON WILKINSON Annfield Plain FC5 8 Matches
74. ANTHONY BARNES Stokesley SC5 Matches
75. ASHLEY CLARK Hartlepool FC5 Matches
76. CHRISTOPHER PATTISON Richmond Town FC5 2 Matches
77. COLIN ANDERSON Richmond Town FC5 2 Matches
78. DAN CAISLEY Richmond Town FC5 1 Matches
79. DANIEL WALKER Annfield Plain FC5 Matches
80. DOMINIC SOLMAN Harton and Westoe CW5 Matches
81. GEORGE MCCAIN Sunderland West End FC5 1 Matches
82. HARRY GRAHAM Ashbrooke Belford House FC5 6 Matches
83. JONATHAN HOPE South Shields Res5 Matches
84. KEIRON MARTIN Sunderland West End FC5 5 1 Matches
85. LANCE SKELTON Redcar Athletic FC5 3 Matches
86. LAURIE BLACK Windscale FC5 1 Matches
87. LEWIS REECE Darlington 1883 Reserves FC5 1 Matches
88. LIAM DARVILLE Richmond Town FC5 Matches
89. MATTHEW METCALF Windscale FC5 Matches
90. MAX KIRKHAM Jarrow FC5 Matches
91. NATHAN BAYES Wolviston FC5 1 Matches
92. PAUL BURRELL Jarrow FC5 4 Matches
93. ROBERT HALL Silksworth Colliery Welfare FC5 8 Matches
94. SAM GRAINGER Richmond Town FC5 2 1 Matches
95. SAM MANNION Prudhoe Town FC5 Matches
96. ANDREW WILKINSON Jarrow FC4 Matches
97. BRANDON COOK Seaham Red Star Res4 1 Matches
98. BRIAN MYERS Darlington 1883 Reserves FC4 2 Matches
99. BRODIE SIMPSON Harton and Westoe CW4 2 1 Matches
100. DANIEL SIRRELL Harton and Westoe CW4 Matches
101. DAVID JOHNSON Wolviston FC4 2 Matches
102. DOMINIC JOYNES Coxhoe Athletic FC4 3 Matches
103. FRANKIE HUCKS South Shields Res4 3 Matches
104. JAMES WOOD Gateshead Leam Rangers FC4 Matches
105. JOHN EDWARD MADDISON Silksworth Colliery Welfare FC4 1 Matches
106. JORDON COOK Sunderland West End FC4 1 Matches
107. JOSH CHARLTON Cleator Moor Celtic FC4 3 1 Matches
108. JOSH FARQUHAR Ashbrooke Belford House FC4 2 Matches
109. KAI ELLIOTT Jarrow FC4 7 Matches
110. KELVIN THEAR Prudhoe Town FC4 Matches
111. KIERAN MITCHELL Silksworth Colliery Welfare FC4 1 Matches
112. KIERAN RUSSEL Prudhoe Town FC4 3 Matches
113. LEE SMITH Sunderland West End FC4 2 Matches
114. LEWIS WALTON Darlington 1883 Reserves FC4 Matches
115. LIAM SCOTT HENDERSON Prudhoe Town FC4 2 Matches
116. MARC RUDDOCK Seaham Red Star Res4 Matches
117. MATTHEW LEWIS FROST Gateshead Leam Rangers FC4 Matches
118. PETER EDWARD CRAWFORD Darlington 1883 Reserves FC4 2 Matches
119. ROSS MACAULEY Jarrow FC4 Matches
120. RYAN BYRNE Windscale FC4 3 Matches
121. RYAN HEBB Wolviston FC4 Matches
122. SHAUN FISK Ashbrooke Belford House FC4 Matches
123. STEPHEN WALKER Windscale FC4 1 Matches
124. TOM MADDISON Coxhoe Athletic FC4 Matches
125. TOM WEST Boldon CA FC4 1 Matches
126. AARON BURN Boldon CA FC3 2 Matches
127. ADAM CAMBELL Ashbrooke Belford House FC3 Matches
128. ADAM GRANT Cleator Moor Celtic FC3 Matches
129. ADAM MEAGAN Cleator Moor Celtic FC3 Matches
130. ALAN GOLIGHTLY Sunderland West End FC3 Matches
131. ANDREW MCGIRR Wolviston FC3 6 Matches
132. BARRY TURTON Sunderland West End FC3 Matches
133. BRAD FORSTER Sunderland West End FC3 4 Matches
134. BRAD TATTON Cleator Moor Celtic FC3 1 1 Matches
135. BRADLEY DRYDEN Windscale FC3 Matches
136. COREY STEEL Ashbrooke Belford House FC3 Matches
137. DALE CAMPION Hartlepool FC3 1 Matches
138. DARREN LITTLE Cleator Moor Celtic FC3 2 1 Matches
139. DARREN JOHNSTON Cleator Moor Celtic FC3 3 Matches
140. DAVID GIBSON Coxhoe Athletic FC3 13 2 Matches
141. DAVID WANSELL Prudhoe Town FC3 4 Matches
142. DEAN MCCALLUM Gateshead Leam Rangers FC3 1 Matches
143. DEAN PEARCE Annfield Plain FC3 2 1 Matches
144. JACK BARKER Prudhoe Town FC3 1 Matches
145. JACK DONAGHY South Shields Res3 2 Matches
146. JAMES SWANN Redcar Athletic FC3 2 Matches
147. JAMES WILSON South Shields Res3 2 Matches
148. JOE HUNTER Gateshead Leam Rangers FC3 Matches
149. JOE SHIELDS Richmond Town FC3 Matches
150. JOHNATHON MURRAY Hartlepool FC3 1 Matches
151. JORDON MELLISH Jarrow FC3 4 Matches
152. KYLE SUMNER Ashbrooke Belford House FC3 2 Matches
153. LUKE NAYLOR Hartlepool FC3 6 Matches
154. LUKE TAYLOR Sunderland West End FC3 1 Matches
155. MARK GREEN Ashbrooke Belford House FC3 Matches
156. MYKEL SUMMERSON Coxhoe Athletic FC3 4 Matches
157. NATHAN BAKER Annfield Plain FC3 Matches
158. NIKI LANGSTON Gateshead Leam Rangers FC3 4 Matches
159. PAUL DONAGHY Hartlepool FC3 2 Matches
160. RAYMOND SEMPILL Windscale FC3 1 Matches
161. REECE THOMPSON Sunderland West End FC3 3 Matches
162. RYAN BOLAM South Shields Res3 5 Matches
163. SAMUEL COOK Hartlepool FC3 1 Matches
164. SCOTT WATSON Annfield Plain FC3 3 Matches
165. SEAN ODDY Stokesley SC3 Matches
166. WARREN BYRNE South Shields Res3 Matches
167. AARON WILLIAMS Boldon CA FC2 1 1 Matches
168. ALAN MULHOLLAND Gateshead Leam Rangers FC2 9 Matches
169. ANTHONY VERITY Darlington 1883 Reserves FC2 5 Matches
170. CALLUM CHARLTON Ashbrooke Belford House FC2 3 Matches
171. CALLUM HOPE Ashbrooke Belford House FC2 1 Matches
172. CALLUM WILSON Stokesley SC2 2 1 Matches
173. CAMERON KIRKHAM Harton and Westoe CW2 Matches
174. CARL TAYLOR Gateshead Leam Rangers FC2 Matches
175. CHARLIE RABY Redcar Athletic FC2 Matches
176. CHRIS FOSTER Coxhoe Athletic FC2 4 Matches
177. CONNOR BROWN Annfield Plain FC2 Matches
178. CRAIG WINTER Stokesley SC2 2 2 Matches
179. DAN CANEY Stokesley SC2 Matches
180. DANIEL JONES Stokesley SC2 1 Matches
181. DANIEL MADDISON Annfield Plain FC2 Matches
182. DANNY WHEELER-ANDREWS Darlington 1883 Reserves FC2 2 Matches
183. DARREN ATKINSON Darlington 1883 Reserves FC2 Matches
184. DAVID ABEL Redcar Athletic FC2 3 1 Matches
185. DAVID FOLEY South Shields Res2 Matches
186. DAVID STEVENS Silksworth Colliery Welfare FC2 Matches
187. DEAN BLACK Jarrow FC2 Matches
188. GAVIN WILLIAMS Gateshead Leam Rangers FC2 1 Matches
189. GORDON HUTCHINSON Jarrow FC2 1 Matches
190. HARLEY DAVISON Harton and Westoe CW2 Matches
191. JACK LAWTON Boldon CA FC2 Matches
192. JAMES COATSWORTH Richmond Town FC2 1 Matches
193. JASON NEWALL Richmond Town FC2 2 Matches
194. JOEL CALLENDER Redcar Athletic FC2 Matches
195. JONATHAN WIGHTMAN Boldon CA FC2 Matches
196. JORDAN THOMPSON Seaham Red Star Res2 2 Matches
197. JOSEPH SMITH Darlington 1883 Reserves FC2 Matches
198. KIERAN BARKER Prudhoe Town FC2 Matches
199. KIERAN CAMPBELL Hartlepool FC2 3 Matches
200. KRIS ALLEN Jarrow FC2 2 Matches
201. LAYTON CHAPMAN Sunderland West End FC2 13 Matches
202. LEON MCKEITH Seaham Red Star Res2 Matches
203. LEWIS DONNELLY Annfield Plain FC2 Matches
204. LEWIS WILSON Stokesley SC2 1 Matches
205. LEWIS WOOD Redcar Athletic FC2 1 Matches
206. LIAM RIDLEY Annfield Plain FC2 Matches
207. MARC MOON Ashbrooke Belford House FC2 Matches
208. MATTHEW SEMPILL Windscale FC2 Matches
209. MICHAEL ELLIOTT Richmond Town FC2 1 Matches
210. MICHAEL LAYFIELD Richmond Town FC2 Matches
211. MICHAEL RAINSLEY Wolviston FC2 7 Matches
212. MICHAEL WHARTON Sunderland West End FC2 Matches
213. MICHAEL YOUNG Gateshead Leam Rangers FC2 1 Matches
214. NATHAN SINCLAIR South Shields Res2 1 Matches
215. NICHOLAS SMITH Silksworth Colliery Welfare FC2 2 Matches
216. REECE MARSDEN South Shields Res2 2 Matches
217. ROBERT MONCUR Stokesley SC2 3 Matches
218. SAM GARVIE Redcar Athletic FC2 Matches
219. SCOTT YOUNG Coxhoe Athletic FC2 Matches
220. SEB HANRATTY Stokesley SC2 1 1 Matches
221. SHAUN GRAHAM Boldon CA FC2 3 Matches
222. SHAUN LAVERICK Stokesley SC2 Matches
223. SIMON PINKNEY Richmond Town FC2 2 Matches
224. STEVEN FOTHERGILL Coxhoe Athletic FC2 Matches
225. STEWART BATH Wolviston FC2 Matches
226. TAKADZWA MAWOKO Harton and Westoe CW2 Matches
227. THOMAS PRICE Seaham Red Star Res2 Matches
228. TOM ELLIS Stokesley SC2 6 Matches
229. AARON KAH Jarrow FC1 Matches
230. ADAM LEE HOPPS Ashbrooke Belford House FC1 3 Matches
231. AIDAN HART Coxhoe Athletic FC1 1 Matches
232. AIDEN WILLIS Gateshead Leam Rangers FC1 1 Matches
233. ALEX CAISLEY Richmond Town FC1 Matches
234. ALEXANDER BONE Jarrow FC1 4 Matches
235. ANDREW MCCREESH Wolviston FC1 Matches
236. ANDREW MORRIS Ashbrooke Belford House FC1 Matches
237. ANTHONY BREWIS Gateshead Leam Rangers FC1 8 1 Matches
238. ASHLEY DIXON Windscale FC1 2 Matches
239. ASHLEY GRIFFITHS Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
240. ASHLEY TURNBULL Hartlepool FC1 2 Matches
241. BAILEY HAGGAN Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
242. BARRY COOK Sunderland West End FC1 Matches
243. BEN MILLER Gateshead Leam Rangers FC1 6 Matches
244. BENJAMIN COOPER Boldon CA FC1 1 Matches
245. CALLUM BOAKES Annfield Plain FC1 1 Matches
246. CALLUM HODGSON Sunderland West End FC1 Matches
247. CALLUM MIDDLETON Gateshead Leam Rangers FC1 Matches
248. CAMERON GORDON Hartlepool FC1 2 Matches
249. CAMERON SPENCE Richmond Town FC1 Matches
250. CARL BURNS Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
251. CHRIS LYNAS Stokesley SC1 1 Matches
252. CHRIS MASON Stokesley SC1 Matches
253. CHRISTOPHER ATKINSON Redcar Athletic FC1 2 Matches
254. CHRISTOPHER TARN Hartlepool FC1 Matches
255. CHRISTOPHER THOMPSON Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
256. CONNOR CAMPBELL Stokesley SC1 1 1 Matches
257. CONNOR HARDMAN Stokesley SC1 1 Matches
258. CONNOR LYON Richmond Town FC1 1 Matches
259. CORY FENWICK Harton and Westoe CW1 1 Matches
260. CRAIG CORKHILL Cleator Moor Celtic FC1 1 Matches
261. CRAIG SUGGETT Annfield Plain FC1 Matches
262. CRAIG WEATHERILL Hartlepool FC1 Matches
263. DALE JOHNSTON Stokesley SC1 Matches
264. DALE SHAW Seaham Red Star Res1 Matches
265. DALEY CLARKE Silksworth Colliery Welfare FC1 7 Matches
266. DAMON REAKS Richmond Town FC1 Matches
267. DANIEL NOLAN Boldon CA FC1 4 Matches
268. DANIEL RICHMOND Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
269. DANIEL ROBINSON Sunderland West End FC1 Matches
270. DAVID BURNS Prudhoe Town FC1 1 Matches
271. DAVID FITTIS Jarrow FC1 Matches
272. DAVID PAUL Seaham Red Star Res1 1 Matches
273. DAVID SCOTT Ashbrooke Belford House FC1 Matches
274. DAVID SEWELL Ashbrooke Belford House FC1 4 Matches
275. DAVID SMITH Jarrow FC1 Matches
276. DEAN RANDALL Silksworth Colliery Welfare FC1 8 Matches
277. DEAN RENWICK Annfield Plain FC1 Matches
278. DEAN SINCLAIR Ashbrooke Belford House FC1 1 1 Matches
279. DEREK COOPER WADE Darlington 1883 Reserves FC1 1 Matches
280. DOMINIC LAWS Ashbrooke Belford House FC1 Matches
281. DYLAN CROOKS Darlington 1883 Reserves FC1 1 Matches
282. ETHAN DAVEY HARKER Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
283. EWAN SIMPSON South Shields Res1 4 Matches
284. FAMARA JATTA Wolviston FC1 1 Matches
285. GARETH GREENER Sunderland West End FC1 Matches
286. GARY CRUTWELL South Shields Res1 3 1 Matches
287. GARY WOOD Stokesley SC1 1 Matches
288. GAVIN BROWN Coxhoe Athletic FC1 4 Matches
289. GREG STAINTON Windscale FC1 Matches
290. HARRY SIMPSON South Shields Res1 2 1 Matches
291. HARRY THOMPSON Seaham Red Star Res1 1 Matches
292. HARVEY STAINTON Cleator Moor Celtic FC1 Matches
293. IAIN POTTS Ashbrooke Belford House FC1 Matches
294. JACK BURNS Gateshead Leam Rangers FC1 Matches
295. JACK FERRELL Stokesley SC1 1 1 Matches
296. JAK HANSON Seaham Red Star Res1 Matches
297. JAKE HALL Annfield Plain FC1 3 Matches
298. JAKE STAFFORD Annfield Plain FC1 1 Matches
299. JAMIE LEATHARD Annfield Plain FC1 Matches
300. JASON PRESSLING Harton and Westoe CW1 Matches
301. JOE BENNETT Redcar Athletic FC1 1 Matches
302. JOE WARRIOR Stokesley SC1 Matches
303. JOHN COOMBER Ashbrooke Belford House FC1 1 Matches
304. JONATHAN DONAT Cleator Moor Celtic FC1 Matches
305. JONNY GAGE Boldon CA FC1 2 Matches
306. JONOTHAN HODGSON Seaham Red Star Res1 Matches
307. JOSH WINTHROP Sunderland West End FC1 Matches
308. JOSHUA HOUGHTON Boldon CA FC1 Matches
309. JOSHUA KNOX Richmond Town FC1 2 Matches
310. KALON LLOYD Hartlepool FC1 3 1 Matches
311. KARL BARRY Wolviston FC1 Matches
312. KIERAN GOHERY Annfield Plain FC1 4 Matches
313. KIERON PARNABY Seaham Red Star Res1 Matches
314. KRIS GOSS South Shields Res1 Matches
315. KYLE JAMES YOUNG Sunderland West End FC1 2 Matches
316. LEE SMITH Gateshead Leam Rangers FC1 1 Matches
317. LEE ANDREWS Ashbrooke Belford House FC1 2 Matches
318. LEE JARETZKE Gateshead Leam Rangers FC1 Matches
319. LEO KIRKBRIDE Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
320. LEWIS TEASDALE Prudhoe Town FC1 Matches
321. LIAM LAIDLER Ashbrooke Belford House FC1 Matches
322. LIAM MULVAIN Boldon CA FC1 Matches
323. LUKE BANKS Prudhoe Town FC1 1 Matches
324. LUKE BELL Sunderland West End FC1 2 Matches
325. LUKE JOHNSON Redcar Athletic FC1 Matches
326. LUKE WOODALL Redcar Athletic FC1 2 Matches
327. MARK BROWN Coxhoe Athletic FC1 Matches
328. MARK CURRY Ashbrooke Belford House FC1 3 Matches
329. MARK ROBINSON Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
330. MATTHEW HYSON Hartlepool FC1 Matches
331. MATTHEW MINCHELLA Harton and Westoe CW1 Matches
332. MCCORIE CARMICHAEL Redcar Athletic FC1 Matches
333. MICHAEL FARRER Windscale FC1 1 Matches
334. MICHAEL HALL Annfield Plain FC1 Matches
335. MICHAEL MCCABE Sunderland West End FC1 1 Matches
336. MICHAEL MCVAY Silksworth Colliery Welfare FC1 6 Matches
337. MITCHELL MCKENNA-LITTLE Coxhoe Athletic FC1 Matches
338. NATHAN MOHUN Wolviston FC1 Matches
339. NICHOLAS CASEY Stokesley SC1 Matches
340. OWEN CHARLTON Cleator Moor Celtic FC1 Matches
341. PAUL MOSS Hartlepool FC1 2 Matches
342. PHILIP HALL Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
343. REECE ALLINSON Darlington 1883 Reserves FC1 1 Matches
344. REECE MOORE Harton and Westoe CW1 3 Matches
345. ROB GRAINEY Prudhoe Town FC1 1 Matches
346. ROBBIE GRATTON Wolviston FC1 5 Matches
347. ROBERT SMITH Annfield Plain FC1 Matches
348. ROSS EAGLESHAM Wolviston FC1 Matches
349. ROSS LEESON Windscale FC1 Matches
350. RYAN MOORE Gateshead Leam Rangers FC1 Matches
351. RYAN FITZWILLIAM Windscale FC1 4 1 Matches
352. RYAN MARTIN Seaham Red Star Res1 Matches
353. RYAN TEMPLE Seaham Red Star Res1 1 Matches
354. SAM PICKERSGILL Richmond Town FC1 Matches
355. SAM WHITE Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
356. SEAN RADFORD Richmond Town FC1 1 Matches
357. SHAUN GREGORY Wolviston FC1 Matches
358. STEPHEN RAMSEY South Shields Res1 1 Matches
359. STEVEN BAGSHAW Silksworth Colliery Welfare FC1 1 1 Matches
360. STEVEN USHER Harton and Westoe CW1 4 Matches
361. THOMAS YOUNG Darlington 1883 Reserves FC1 1 Matches
362. WAYNE PHILLIPS South Shields Res1 Matches
 NameClubMOTM   
1. JORDAN RIVIS Stokesley SC14 5 Matches
2. PAUL TROSH Harton and Westoe CW13 7 1 Matches
3. LUKE NAYLOR Hartlepool FC10 6 Matches
4. AARON BURN Boldon CA FC9 2 Matches
5. CARL MALPASS Annfield Plain FC8 4 Matches
6. JAMES COOK Silksworth Colliery Welfare FC8 6 1 Matches
7. SCOTT RYAN Richmond Town FC8 3 1 Matches
8. CALLUM BIRDSALL Cleator Moor Celtic FC7 5 Matches
9. RYAN RIVIS Stokesley SC7 Matches
10. ANDREW JENNINGS Redcar Athletic FC6 3 Matches
11. GARY CRUTWELL South Shields Res6 3 1 Matches
12. GARY MACKAY Annfield Plain FC6 Matches
13. JACK DONAGHY South Shields Res6 2 Matches
14. JONNY GAGE Boldon CA FC6 2 Matches
15. KRISTIAN KAMARA Redcar Athletic FC6 2 Matches
16. LAURIE BLACK Windscale FC6 1 Matches
17. MATTHEW GARDNER Hartlepool FC6 5 Matches
18. REECE FRETWELL Windscale FC6 4 Matches
19. ROSS MORROW Coxhoe Athletic FC6 3 Matches
20. CHRISTOPHER DAVIDSON Wolviston FC5 4 Matches
21. DARREN DONALD Windscale FC5 2 Matches
22. HARRY GRAHAM Ashbrooke Belford House FC5 6 Matches
23. JAMES WOOD Gateshead Leam Rangers FC5 Matches
24. JOHN STEPHENSON Hartlepool FC5 4 1 Matches
25. KALUMN HOLBROOK Richmond Town FC5 4 Matches
26. LAYTON CHAPMAN Sunderland West End FC5 13 Matches
27. MARC RUDDOCK Seaham Red Star Res5 Matches
28. STEPHEN MOODY Silksworth Colliery Welfare FC5 1 Matches
29. TOM MAHONE Cleator Moor Celtic FC5 5 Matches
30. TOM WEST Boldon CA FC5 1 Matches
31. ALAN MULHOLLAND Gateshead Leam Rangers FC4 9 Matches
32. ANTHONY VERITY Darlington 1883 Reserves FC4 5 Matches
33. BRENNAN BALL Seaham Red Star Res4 3 Matches
34. CALLUM JACKMAN Cleator Moor Celtic FC4 6 Matches
35. CARL ROBINSON Darlington 1883 Reserves FC4 Matches
36. CHRIS BAXTER Coxhoe Athletic FC4 2 Matches
37. DARREN LITTLE Cleator Moor Celtic FC4 2 1 Matches
38. DARREN MORTON Jarrow FC4 1 Matches
39. DEREK WATERS Prudhoe Town FC4 8 Matches
40. JONATHAN HIRST Jarrow FC4 1 Matches
41. KIERAN GOHERY Annfield Plain FC4 4 Matches
42. KYLE MORRIS Coxhoe Athletic FC4 1 Matches
43. KYLE SUMNER Ashbrooke Belford House FC4 2 Matches
44. MICHAEL FARRER Windscale FC4 1 Matches
45. MICHAEL HALL Annfield Plain FC4 Matches
46. NATHAN STEPHENSON Darlington 1883 Reserves FC4 7 Matches
47. SEAN POLLEN Windscale FC4 2 Matches
48. STEPHEN WALKER Windscale FC4 1 Matches
49. STEVEN FOTHERGILL Coxhoe Athletic FC4 Matches
50. STEVEN GRAHAM Jarrow FC4 4 Matches
51. ADAM DRYSDALE Boldon CA FC3 1 Matches
52. ADAM STOREY Silksworth Colliery Welfare FC3 1 Matches
53. ANDREW JOHNSON Seaham Red Star Res3 Matches
54. ANTHONY JONES Redcar Athletic FC3 3 Matches
55. ARRON FLETCHER Prudhoe Town FC3 8 Matches
56. BILLY MCGRATH Stokesley SC3 1 Matches
57. BRAD FORSTER Sunderland West End FC3 4 Matches
58. BRAD TATTON Cleator Moor Celtic FC3 1 1 Matches
59. CALLUM CHARLTON Ashbrooke Belford House FC3 3 Matches
60. CHRIS FOSTER Coxhoe Athletic FC3 4 Matches
61. COLIN ANDERSON Richmond Town FC3 2 Matches
62. CURTIS RICHARDSON Jarrow FC3 1 Matches
63. DANIEL SIRRELL Harton and Westoe CW3 Matches
64. DANNY WHEELER-ANDREWS Darlington 1883 Reserves FC3 2 Matches
65. DAVID ABEL Redcar Athletic FC3 3 1 Matches
66. DAVID SMITH Jarrow FC3 Matches
67. DAVID WANSELL Prudhoe Town FC3 4 Matches
68. DOMINIC MOSSA Boldon CA FC3 Matches
69. EWAN SIMPSON South Shields Res3 4 Matches
70. JACK BURRELL Harton and Westoe CW3 Matches
71. JAE WILSON Wolviston FC3 Matches
72. JOE BENNETT Redcar Athletic FC3 1 Matches
73. JORDAN LIVINGSTONE Windscale FC3 Matches
74. JORDAN STEWART Ashbrooke Belford House FC3 1 Matches
75. JOSHUA KNOX Richmond Town FC3 2 Matches
76. KAI HEWITSON Annfield Plain FC3 5 Matches
77. KONSTANDINO SADA Prudhoe Town FC3 1 Matches
78. LEE WHITE Richmond Town FC3 3 Matches
79. LIAM BLAIR Prudhoe Town FC3 1 Matches
80. LIAM MCVICAR Gateshead Leam Rangers FC3 4 Matches
81. MARC MOON Ashbrooke Belford House FC3 Matches
82. MARK CATCHESIDE Sunderland West End FC3 1 Matches
83. MARTIN THOMPSON Sunderland West End FC3 1 Matches
84. MAX KIRKHAM Jarrow FC3 Matches
85. MICHAEL RANKIN Prudhoe Town FC3 2 Matches
86. MYKEL SUMMERSON Coxhoe Athletic FC3 4 Matches
87. NATHAN BURRELL Ashbrooke Belford House FC3 3 1 Matches
88. NIKI LANGSTON Gateshead Leam Rangers FC3 4 Matches
89. PAUL BURRELL Jarrow FC3 4 Matches
90. PAUL HENDERSON Seaham Red Star Res3 1 Matches
91. PAUL MOSS Hartlepool FC3 2 Matches
92. PAUL OXLEY Annfield Plain FC3 3 1 Matches
93. REECE THOMPSON Sunderland West End FC3 3 Matches
94. ROBERT HALL Silksworth Colliery Welfare FC3 8 Matches
95. ROBERT THOMPSON Coxhoe Athletic FC3 Matches
96. RYAN BOLAM South Shields Res3 5 Matches
97. RYAN HALL Cleator Moor Celtic FC3 2 Matches
98. SEB HANRATTY Stokesley SC3 1 1 Matches
99. SHAUN CARROLL Boldon CA FC3 3 Matches
100. SHAUN GREGORY Wolviston FC3 Matches
101. STEWART BATH Wolviston FC3 Matches
102. TOM ELLIS Stokesley SC3 6 Matches
103. AARON WOOD Seaham Red Star Res2 4 Matches
104. ALEXANDER BONE Jarrow FC2 4 Matches
105. ALEXANDER MARSHALL Hartlepool FC2 Matches
106. ANDREW MCGIRR Wolviston FC2 6 Matches
107. ANDY HUNTER South Shields Res2 3 Matches
108. ANTHONY BARNES Stokesley SC2 Matches
109. ANTHONY BREWIS Gateshead Leam Rangers FC2 8 1 Matches
110. BEN DARVILLE Richmond Town FC2 3 Matches
111. BEN MILLER Gateshead Leam Rangers FC2 6 Matches
112. BRADLEY ROONEY Cleator Moor Celtic FC2 2 Matches
113. BRIAN MYERS Darlington 1883 Reserves FC2 2 Matches
114. CHRISTOPHER ATKINSON Redcar Athletic FC2 2 Matches
115. CHRISTOPHER BIVENS Redcar Athletic FC2 Matches
116. CHRISTOPHER PATTISON Richmond Town FC2 2 Matches
117. COREY STEEL Ashbrooke Belford House FC2 Matches
118. DANIEL EVANS Boldon CA FC2 Matches
119. DARREN ATKINSON Darlington 1883 Reserves FC2 Matches
120. DARREN JOHNSTON Cleator Moor Celtic FC2 3 Matches
121. DAVID PASSMORE Ashbrooke Belford House FC2 1 Matches
122. DAVID ATKINSON Coxhoe Athletic FC2 1 1 Matches
123. DAVID BURNS Prudhoe Town FC2 1 Matches
124. DAVID JOHNSON Wolviston FC2 2 Matches
125. DEAN MCCALLUM Gateshead Leam Rangers FC2 1 Matches
126. DEAN RANDALL Silksworth Colliery Welfare FC2 8 Matches
127. DEREK COOPER WADE Darlington 1883 Reserves FC2 1 Matches
128. ETHAN DAVEY HARKER Darlington 1883 Reserves FC2 Matches
129. GAVIN WILLIAMS Gateshead Leam Rangers FC2 1 Matches
130. JACK STANGER Sunderland West End FC2 1 Matches
131. JACK SWALES Hartlepool FC2 4 Matches
132. JAK WELLS Jarrow FC2 Matches
133. JAKE HALL Annfield Plain FC2 3 Matches
134. JAMES DELNYN PEEL Prudhoe Town FC2 1 Matches
135. JAMIE TUMILTY Hartlepool FC2 Matches
136. JASON NEWALL Richmond Town FC2 2 Matches
137. JOE HUNTER Gateshead Leam Rangers FC2 Matches
138. JOE OSBOURNE Hartlepool FC2 3 1 Matches
139. JONATHAN BAINBRIDGE South Shields Res2 3 Matches
140. JORDON MELLISH Jarrow FC2 4 Matches
141. JOSEPH TRAFFORD Wolviston FC2 1 Matches
142. JOSH PERRY Silksworth Colliery Welfare FC2 1 Matches
143. JOSHUA BROOKS Prudhoe Town FC2 3 1 Matches
144. JOSHUA COOPER Redcar Athletic FC2 Matches
145. JUNIOR MASANDI Wolviston FC2 4 Matches
146. KAI ELLIOTT Jarrow FC2 7 Matches
147. KARL LATCHAM Richmond Town FC2 1 Matches
148. KEIRON MARTIN Sunderland West End FC2 5 1 Matches
149. KELVIN THEAR Prudhoe Town FC2 Matches
150. KIERAN VOSS Darlington 1883 Reserves FC2 4 Matches
151. KIERON STOKOE Ashbrooke Belford House FC2 Matches
152. KRIS ALLEN Jarrow FC2 2 Matches
153. LANCE SKELTON Redcar Athletic FC2 3 Matches
154. LEE ANDREWS Ashbrooke Belford House FC2 2 Matches
155. LUKE BENNINGTON Wolviston FC2 Matches
156. LUKE CLOSE Cleator Moor Celtic FC2 2 Matches
157. MICHAEL CALVERT Prudhoe Town FC2 Matches
158. MICHAEL COCKBURN Darlington 1883 Reserves FC2 Matches
159. MICHAEL MCVAY Silksworth Colliery Welfare FC2 6 Matches
160. MICHAEL WOODHOUSE Redcar Athletic FC2 4 1 Matches
161. NATHAN BAILEY Gateshead Leam Rangers FC2 2 Matches
162. NATHAN SINCLAIR South Shields Res2 1 Matches
163. NEIL POSTLETHWAITE Gateshead Leam Rangers FC2 Matches
164. NICHOLAS SMITH Silksworth Colliery Welfare FC2 2 Matches
165. RHYS GREENWOOD Coxhoe Athletic FC2 3 1 Matches
166. ROBBIE HUDSON South Shields Res2 Matches
167. ROBERT CLERIHEW Darlington 1883 Reserves FC2 Matches
168. SAM WEBSTER Redcar Athletic FC2 2 Matches
169. SAMUEL COOK Hartlepool FC2 1 Matches
170. SHAUN HEADS Sunderland West End FC2 Matches
171. SPENCER NICHOLSON Wolviston FC2 2 Matches
172. STEVEN FORSTER Prudhoe Town FC2 6 Matches
173. AARON CROFT Ashbrooke Belford House FC1 Matches
174. AARON HOPPER Hartlepool FC1 2 Matches
175. AARON THOMPSON Seaham Red Star Res1 Matches
176. AARON WILLIAMS Boldon CA FC1 1 1 Matches
177. ADAM PRESTON Redcar Athletic FC1 2 Matches
178. AIDAN VOUT Seaham Red Star Res1 1 Matches
179. ALAN BATE Sunderland West End FC1 Matches
180. ALAN GOLIGHTLY Sunderland West End FC1 Matches
181. ALEX GOODMAN Wolviston FC1 1 1 Matches
182. ALEX RAMSHAW Seaham Red Star Res1 Matches
183. ANDREW BEER Seaham Red Star Res1 Matches
184. ANDREW BLACKBURN Hartlepool FC1 1 Matches
185. ANDREW DONNELLY Silksworth Colliery Welfare FC1 Matches
186. ANDREW WILKINSON Jarrow FC1 Matches
187. ANTHONY COWIE Seaham Red Star Res1 Matches
188. ANTHONY HUDDART Gateshead Leam Rangers FC1 9 Matches
189. BARRIE SMITH South Shields Res1 Matches
190. BARRY TURTON Sunderland West End FC1 Matches
191. BENJAMIN COOPER Boldon CA FC1 1 Matches
192. BRADLEY DRYDEN Windscale FC1 Matches
193. BRANDON KIRKBRIDE Harton and Westoe CW1 1 Matches
194. BRANDON ALDERSON Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
195. BRANDON COOK Seaham Red Star Res1 1 Matches
196. CALLUM HODGSON Sunderland West End FC1 Matches
197. CALLUM HOPE Ashbrooke Belford House FC1 1 Matches
198. CALLUM SHORT Hartlepool FC1 Matches
199. CALLUM WILSON Stokesley SC1 2 1 Matches
200. CAMERON SPENCE Richmond Town FC1 Matches
201. CARL TAYLOR Gateshead Leam Rangers FC1 Matches
202. CHRIS LYNAS Stokesley SC1 1 Matches
203. CHRISTOPHER PAUL HUNTER Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
204. CHRISTOPHER SMITH Sunderland West End FC1 Matches
205. CHRISTOPHER THOMPSON Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
206. CONNER LANE Darlington 1883 Reserves FC1 4 1 Matches
207. CONNOR BROWN Annfield Plain FC1 Matches
208. CONNOR PEARCE Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
209. CRAIG DEVINE Cleator Moor Celtic FC1 Matches
210. CRAIG STEWART Silksworth Colliery Welfare FC1 2 Matches
211. CRAIG WEATHERILL Hartlepool FC1 Matches
212. DALE JOHNSTON Stokesley SC1 Matches
213. DALE MILBURN Darlington 1883 Reserves FC1 1 Matches
214. DALEY CLARKE Silksworth Colliery Welfare FC1 7 Matches
215. DAN CAISLEY Richmond Town FC1 1 Matches
216. DANIEL HEBDEN Harton and Westoe CW1 1 Matches
217. DANIEL LAWSON Wolviston FC1 Matches
218. DANIEL MARTIN Silksworth Colliery Welfare FC1 Matches
219. DANIEL NOLAN Boldon CA FC1 4 Matches
220. DANIEL WALKER Annfield Plain FC1 Matches
221. DANIEL WRAY Wolviston FC1 Matches
222. DAON YRUS KEHI Wolviston FC1 Matches
223. DAVID FOLEY South Shields Res1 Matches
224. DAVID GIBSON Coxhoe Athletic FC1 13 2 Matches
225. DAVID LOWRIE South Shields Res1 Matches
226. DAVID PALMER Seaham Red Star Res1 Matches
227. DAVID PARKER Annfield Plain FC1 Matches
228. DAVID PAUL Seaham Red Star Res1 Matches
229. DIMITRI KEHI Wolviston FC1 Matches
230. DOMINIC JOYNES Coxhoe Athletic FC1 3 Matches
231. DOMINIC SOLMAN Harton and Westoe CW1 Matches
232. ELLIOT STEPHENSON Seaham Red Star Res1 Matches
233. EWAN VASEY Gateshead Leam Rangers FC1 1 Matches
234. FRANK OFOEZIE Harton and Westoe CW1 Matches
235. FRANKIE HUCKS South Shields Res1 3 Matches
236. GARY WOOD Stokesley SC1 1 Matches
237. GEORGE MCCAIN Sunderland West End FC1 1 Matches
238. GLENN CAYGILL Prudhoe Town FC1 Matches
239. HARLEY DAVISON Harton and Westoe CW1 Matches
240. HARRY WRAY Richmond Town FC1 1 Matches
241. IAN WHELAN South Shields Res1 2 Matches
242. JACK BARKER Prudhoe Town FC1 1 Matches
243. JACK FERRELL Stokesley SC1 1 1 Matches
244. JACK LAWTON Boldon CA FC1 Matches
245. JAK HANSON Seaham Red Star Res1 Matches
246. JAKE STAFFORD Annfield Plain FC1 1 Matches
247. JAMES DOLAN Windscale FC1 1 Matches
248. JAMES LEEDS Coxhoe Athletic FC1 Matches
249. JAMES WILSON South Shields Res1 2 Matches
250. JAMIE HENDERSON Annfield Plain FC1 1 Matches
251. JAY MARTIN Sunderland West End FC1 Matches
252. JOE ATKINSON Cleator Moor Celtic FC1 Matches
253. JOE CLAYTON Silksworth Colliery Welfare FC1 Matches
254. JOE GILL Annfield Plain FC1 Matches
255. JOE SHIELDS Richmond Town FC1 Matches
256. JOHN EDWARD MADDISON Silksworth Colliery Welfare FC1 Matches
257. JONATHAN GREENER Sunderland West End FC1 Matches
258. JONATHAN HOPE South Shields Res1 Matches
259. JONATHAN MCLONE Wolviston FC1 Matches
260. JONOTHAN HODGSON Seaham Red Star Res1 Matches
261. JORDAN LOWRIE Stokesley SC1 1 Matches
262. JORDON COOK Sunderland West End FC1 1 Matches
263. JOSH ALLAN Jarrow FC1 1 Matches
264. KALON LLOYD Hartlepool FC1 3 1 Matches
265. KASEY GLENDINNING Annfield Plain FC1 3 Matches
266. KEVIN GARRICK Harton and Westoe CW1 2 Matches
267. KIERAN CAMPBELL Hartlepool FC1 3 Matches
268. KIERAN MITCHELL Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
269. KIERAN PURVIS Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
270. KIERAN RUSSEL Prudhoe Town FC1 3 Matches
271. KIERON PARNABY Seaham Red Star Res1 Matches
272. KRIS GOSS South Shields Res1 Matches
273. LEE BURRELL Sunderland West End FC1 Matches
274. LEE CRESSWELL Sunderland West End FC1 Matches
275. LEE HULME Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
276. LEE SMITH Sunderland West End FC1 2 Matches
277. LEO KIRKBRIDE Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
278. LEWIS WALTON Darlington 1883 Reserves FC1 Matches
279. LIAM JOHNSON Cleator Moor Celtic FC1 Matches
280. LIAM SCOTT HENDERSON Prudhoe Town FC1 2 Matches
281. LUKE BELL Sunderland West End FC1 2 Matches
282. LUKE COWIE Coxhoe Athletic FC1 2 Matches
283. LUKE HALLATT Wolviston FC1 Matches
284. LUKE MILLER Cleator Moor Celtic FC1 Matches
285. LUKE TAYLOR Sunderland West End FC1 1 Matches
286. LUKE WOODALL Redcar Athletic FC1 2 Matches
287. MARK BROWN Coxhoe Athletic FC1 Matches
288. MARK CURRY Ashbrooke Belford House FC1 3 Matches
289. MARK ENGLISH Jarrow FC1 1 Matches
290. MARK LILLEY Wolviston FC1 Matches
291. MARK ROBINSON Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
292. MARK SAGAR Prudhoe Town FC1 Matches
293. MARK WALKER Richmond Town FC1 Matches
294. MARK WILLIAMS Jarrow FC1 Matches
295. MASON BURTON Ashbrooke Belford House FC1 1 Matches
296. MATTHEW METCALF Windscale FC1 Matches
297. MICHAEL BULMER Seaham Red Star Res1 9 Matches
298. MICHAEL LAYFIELD Richmond Town FC1 Matches
299. MICHAEL RAINSLEY Wolviston FC1 7 Matches
300. MICHAEL WESTON Richmond Town FC1 Matches
301. MICHAEL WHARTON Sunderland West End FC1 Matches
302. MITCHELL PYLE South Shields Res1 Matches
303. NATHAN BROWN Ashbrooke Belford House FC1 1 Matches
304. NATHAN COOMBS Seaham Red Star Res1 Matches
305. NATHAN PAUL BADDAMS Gateshead Leam Rangers FC1 1 Matches
306. NEIL CRAMMON Boldon CA FC1 Matches
307. NIALL THUBRON Boldon CA FC1 Matches
308. NICHOLAS LITTLE Jarrow FC1 3 Matches
309. OLIVER MARTIN South Shields Res1 4 Matches
310. OWEN CHARLTON Cleator Moor Celtic FC1 Matches
311. PAUL MUIR Silksworth Colliery Welfare FC1 3 Matches
312. PAUL WOODS Cleator Moor Celtic FC1 1 Matches
313. PHILIP HALL Silksworth Colliery Welfare FC1 1 Matches
314. PHILIP HAYES Seaham Red Star Res1 Matches
315. ROB GRAINEY Prudhoe Town FC1 1 Matches
316. ROBBIE GRATTON Wolviston FC1 5 Matches
317. ROBERT SMITH Annfield Plain FC1 Matches
318. ROSS LEESON Windscale FC1 Matches
319. ROSS MACAULEY Jarrow FC1 Matches
320. RYAN FITZWILLIAM Windscale FC1 4 1 Matches
321. SAM MANNION Prudhoe Town FC1 Matches
322. SEAN DAVIES Stokesley SC1 Matches
323. SHAUN GRAHAM Boldon CA FC1 3 Matches
324. SHAY ADAMSON Seaham Red Star Res1 Matches
325. SIMON PINKNEY Richmond Town FC1 2 Matches
326. STEPHEN BOGIE Ashbrooke Belford House FC1 10 Matches
327. STEPHEN LAX Sunderland West End FC1 6 Matches
328. STUART BURTON Ashbrooke Belford House FC1 Matches
329. THOMAS SHAW Annfield Plain FC1 Matches
330. TIM SHARPLES Stokesley SC1 4 Matches
331. WAYNE FLANAGAN Wolviston FC1 1 Matches
332. WILL LAWRENCE Redcar Athletic FC1 Matches